Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek Bekattantam?

Szerintetek Bekattantam?

Figyelt kérdés
Amikor cigiztem az erkélyen ledobtam a cigit és ordibáltam utána meg egy kést tartottam magam mellet mert féltem a betörőktől aminek lehet van valós oka mert a kapu ajtó például ketté van törve és félememben csináltam ezeket szerintem kérem valaki segitsen nekem!
2012. jan. 7. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De lehet, hogy csak sokat ittál.
2012. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenesetre hagy némi kivetnivalót. Pl a csikk kidobása az ablakon. Az ordítozás az erkélyen. No, meg a kés. Gondolod, a rabló felugrik hozzád?

Én mindenesetre nem tartom normálisnak, amiket csináltál.

2012. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt olvastátok hogy ketté van törve a kapu kilincse? meg lábnyomok vannak a falon szedek gyógyszert de nem sokat segit az orvosom szerint gyenge skizofréniám van , és még valami az ellen mit tegyek hogy ne hívjam sűrűn anyukámat? teljesen kikészitettem idegileg már és én nem akarom hogy valami komolyabb baja lenne várom a segitséget !!
2012. jan. 7. 19:57
 4/5 anonim válasza:

ez jóval összetettebb szerintem,mint ahogz leírtad.írj bővebben a fura dolgaidról.szedsz valamit?

azt érzed,mintha néha nem önmagad lennél?

2012. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt szoktam érezni mintha az élet álom lenne elég sokszor szedek igen anafranil 75 mg frontin 1 és fél mg 3 x 1 meg ripedon 2 mg
2012. jan. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!