Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gyerekes vagyok, pedig...

Nagyon gyerekes vagyok, pedig fel kéne már nőnöm! Mi van velem? Bekattantam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (1 éve kb) úgy érzem, nem akarok felnőni. Az utóbbi fél évben pedig olyanokat csinálok, mint egy 5 éves kisgyerek. Anyutól mindig kérem, hogy öleljen meg, meg ne menjen ki a szobámból, míg el nem alszom stb. Játszom a macskával, meg gügyögök neki, meg "jaj de édes"-ezek, mint valami 3 éves. Átjött egyik barátom és kipakoltam neki a régi plüssjátékaimat, ő meg tök hülyének nézett. A 9 éves unokatesómmal (fiú) nekiálltam katonákkal játszani..Miért van ez velem? Miért akarok gyerek maradni? Ha elmondanám valakinek, kiröhögne. Anyuval beszéltem erről, azt mondja, ráérek felnőni, na de ha visszagondolok a gyerekkoromra és közben eszembe jut, hogy már lassan egyetemre megyek, akkor elkezdek sírni. Lehet, hogy értelmi fogyatékos lettem és nem tudok majd normálisan, koromnak megfelelően gondolkodni?

16/L


2010. nov. 3. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én is gagyogok a macskának, meg játszok a kisebb rokonokkal, pedig már egyetemre járok, plusz még dolgozok is. Szerintem majd észhez térsz, am az elalvós dolog elég gáz.
2010. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, és 18 vagyok, és reggelente tejbegrízt eszem, szabadidőmben kifestőzök és legózok, rajzolgatok, gesztenyebabát csinálok. Emellett gyerekekre vigyázok néha, szóval jó is :)

Ne akarj felnőni, örülj annak, hogy ilyen vagy. Hidd el, ez érték, ne akard kipusztítani a benned lakó gyereket!

2010. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Kapuzárási pánik
2010. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gyerekesség. Miért, szerinted gyerekes viselkedés, ha alaki szereti a szüleit??? Az meg, hogy a kisebb rokonokkal játszol nem hogy gyerekes akár az anyai ösztönök is előtörhetnek belőled :) Az állatokkal meg szinte majdnem mindenki kedvesen és gagyogva beszél én is úgy beszélek a cicámmal mint egy kisbabával.
2010. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A hörimnek én is gagyogok.... :) ez van


25/N

2010. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is gagyog a kutyának, pedig már majdnem 40 éves. De tisztességgel fel fogom nevelni...
2010. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Á, nem az anyai ösztönök törnek elő belőlem (16 évesen mondjuk még jó, hogy nem), hanem én is azt hiszem, hogy 9 éves vagyok, de nem tudom, miért. Annyira utálom magam
2010. nov. 3. 13:06
 8/19 anonim ***** válasza:

Én meg a kutyámmal mászok itthon a földön, néha még az ágyába is befekszek, mert olyan puha :D

Néha felülök a nappaliban az asztalra, és onnan nézem a TV-t.

Van mikor állathangokat adok ki, csak úgy :D

Én se akarok felnőni! Tudok komoly lenni, és komoly dolgokkal foglalkozni, de ha tehetem inkább a gyerek énemet hozom elő, és szabadnak érzem magam! :)


22L

2010. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nyugi nincs semmi baj veled :)

Én is szoktam fura dolgokat művelni, meg úgy viselkedni, mint egy 12 éves :D

Meg ha van lehetőségem, én is kúszok-mászok a kutyákkal-macskákkal :D

Sőt rpg-zem is (role playing game-magyarul szerepjáték), vagyis néha kicsit lélekben és tudatban átvedlek valaki mássá, akit én találok ki, és egy baráti társasággal valamilyen kitalált világban merülünk el órákig, akkor sci-fi hősök vagyunk, vámpírok, varázslók és elfek :) nagyon jó szórakozás megoldani a mesélő által kitalált történetet. persze vannak szabályok, mint minden játékban, és kell egyfajta érettség ehhez a fajta társasjátékhoz, de sokan tartanak érte gyerekesnek meg álmodozónak. Én nem bánom, szeretek gyerek lenni :)


23/L

2010. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Teljesn normális amit írál. Ne próbáld magad idiótaként, fogyatékoséként beállítani, mert minden úgy jó, ahogy van. Minden kamasz életében eljön az a pillanat, amikor ő már felnőttnek érzi magát, aztán rájön, hogy ez nem annyira egyszerű, sőt nem is olyan jó, mint ahogy azt annak idején elképzelte. Ezután jön az az időszak, amikor elkezdik szégyelni, azt, hogy újra "gyerekek" lettek.

Pedig ez nem helyes. Olyan jó lenne ha a lelke mélyén egy kicsit mindenki gyerek tudna maradni.

29 éves létemre, ha otthon alszok én is odabújok fürdés után anyuékhoz mint régen. Ha úgy érzem, hogy erre van szükségem, akkor jó éjt puszit is kérek. Ez nem gyerekesség, csupán jól esik.

Ja, és apu mondja mindíg, hogy egy ember mindaddig gyerek marad, amíg a szülei élnek.

2010. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!