Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gyerekes vagyok, pedig...

Nagyon gyerekes vagyok, pedig fel kéne már nőnöm! Mi van velem? Bekattantam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (1 éve kb) úgy érzem, nem akarok felnőni. Az utóbbi fél évben pedig olyanokat csinálok, mint egy 5 éves kisgyerek. Anyutól mindig kérem, hogy öleljen meg, meg ne menjen ki a szobámból, míg el nem alszom stb. Játszom a macskával, meg gügyögök neki, meg "jaj de édes"-ezek, mint valami 3 éves. Átjött egyik barátom és kipakoltam neki a régi plüssjátékaimat, ő meg tök hülyének nézett. A 9 éves unokatesómmal (fiú) nekiálltam katonákkal játszani..Miért van ez velem? Miért akarok gyerek maradni? Ha elmondanám valakinek, kiröhögne. Anyuval beszéltem erről, azt mondja, ráérek felnőni, na de ha visszagondolok a gyerekkoromra és közben eszembe jut, hogy már lassan egyetemre megyek, akkor elkezdek sírni. Lehet, hogy értelmi fogyatékos lettem és nem tudok majd normálisan, koromnak megfelelően gondolkodni?

16/L


2010. nov. 3. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12:52 vagyok. Most vagy gyerekes, mindenki a szádba rágja, hogy mind csinálunk olyanokat mint te és ez NEM gyerekesség és csaj szajkózod, hogy de az vagyok.. akkor tessék gyerekes vagy, ha ezt akarod hallani.
2010. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra amit az imént mondtam. Csak felhergeltem magam. Mindenki mondja, hogy természetes sőt mi is ugyanúgy csinálunk olyanokat mint te akkor ezen nincs mit tovább problémázni.
2010. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én nem szajkózom, nem kell velem bunkónak lenni, csak nem érzem normálisnak azt, hogy ennyire félek nem gyereknek lenni.
2010. nov. 3. 13:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés :D szakadok a válaszokon! Szerintem mindenki ilyen, nem is szabad sosem teljesen felnőni ;)
2010. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Kriszti83 ***** válasza:

Eg ykicsit mindenki gyerek akar maradni :)

27 éves anyuka, feleség vagyok, de meséket nézek, nálam ez így nyilvánul meg, nálad másképp, nem vagy becsavarodva.

2010. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 3. 13:41
 17/19 anonim válasza:
Neked soha nem mondák azt a szüleid hogy visszasírod majd a gyerekkorod?
2010. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De jó egyeseknek. Bennem élő gyerek kb. 13 éves koromban meghalt. :( Mai napig siratom, hogy elmúlt az idő. De akkoriban minden körbefogott, ami nem gyereknek való.


Örülj neki, hogy te ilyen lehetsz!

Most 22 évesen mondjuk úgy, hogy örökös depresszióban vagyok amiatt, hogy nem lehettem többé gyerek...

2014. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
6-7 év elteltével írok de ja. Én hasonló esetben vagyok. [98 Február 17-én születtem] 19 leszek pár napon belűl, és tavaly [2016 Júluis végén] rámjött az, hogy legózni akarok meg akarok 1 távirányítós autót. Hát vettem ilyeneket és elvagyok velük. De nem tologatom meg brümmögök hanem kirakom megnézem, a távirányítós autómmal játszok stb.. A kutyámat szét dögönyözöm a macskámmal hülyéskedek és ennyi. Sokan dedósnak tartanak meg hülyének de ez van. Lehet ez azért is van, mert sok dolgot értél meg fiatalkorodban ami megszakíthatta a gyerekkorok. Családi gondok, veszekedések alkohol problémák, üvöltözések vagy akármi, esetleg az is benne lehet, hogy hiányzik valami abból az időből amikor még boldog voltál vagy más szemmel láttad a világot és a sok csalódás? Nemtudom pontosan. De hasonló dologgal küzdök. Mondjuk én örülök neki, hogy mindig e tudom foglalni magam.
2017. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!