Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a fűről?

Hogy lehet leszokni a fűről?

Figyelt kérdés
Már 3 éve ujra és ujra kiprobálom és sajnos már egy éve nap szinten grammokat tolok... és ez már sok, szerencsére nem gyepesedett be még annyira az eszem, hogy ne vegyem észre azt h FÜGGŐ vagyok.. kérlek segitsetek, hogy ne szennyezem a testem és a környezetemben élők egésségét.
2012. febr. 8. 17:38
 1/5 zeronibble ***** válasza:
Nekem pár hét volt a "kipróbálás". Egyszer jól betépve elkezdtem gondolkodni, mi valóság, és mi nem. Arra jutottam, hogy talán semmi nem úgy van, ahogy megéljük, de a hétköznapi, éber, figyelmes állapotunknál jobbat még nem találtak ki embernek. És piszok jó a grafika ugye...
2012. febr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az király!

Durva,hogy nem tudod eldönteni, hogy mi a valóság és mi nem, egyáltalán odáig elmenni hogy ezen elkezdjen egy ember gondolkodni, talán tényleg meg van az oka, hogy mért érzed magad jobban a hétköznapi, éber, figyelmes állapotodba, de mint leírtam évek óta csinálom, te kezdő vagy(voltál) fogalmad nincs róla, hogy nálunk ez, hogy megy;)


De azért köszi, hogy leirtad(:

2012. febr. 10. 14:24
 3/5 zeronibble ***** válasza:
Komolyan kíváncsi lettem, hogy ez hogy megy, mert tényleg fogalmam sincs. Ha gondolod, oszd meg a titkot... :]
2012. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ZoliZoziZzZ válasza:
Vicces,hogy a kérdező 3évnyi fűvezést kemény használóként éli meg,mikor még csak 3éve szívtam semmi problémám nem volt,16év kellett hozzá,hogy letegyem,de őszintén megmondva nem volt könnyű feladat.Hihetetlenül jó tépni,de ebben a pénzorientált világban csak akkor éri meg ha tele vagy eleve dellával,mert ellustulsz,motivációd nulla,és bárki bármit mond,egy link alakká válsz,én bánom,hogy csak most tértem észhez.Egyébként meg vicces,hogy a füvet támogatók nagy része épp ,hogy csak pár éve tép:D
2019. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZoliZoziZzZ válasza:
És a kérdésre válaszolva,segítségemre volt a leszokásban a triptofán aminosav és a magnézium.
2019. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!