Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni a számító...

Hogy tudnék leszokni a számítógépezésről?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és évről évre egyre többet ülök a számítógép előtt, és nem tudok mit tenni ellene. Kint nem tudok csinálni semmit. Van amikor egy huzamba simán megvan az 5 óra gépezés. A szemeim úgy néznek ki mindig mint akit mindig vernek... Tönkreteszi teljesen és már nagyon elegem van belőle, de egyszerűen nem tudom magam lekötni mással... Ötleteket kérnék, hogy mit lehetne csinálni gépezés helyett... A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 12. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek erről leszokni? Ha téged ez szórakoztat, csináld. Ezt nem úgy kell felfogni, mint egy élvezeti szer használatát :)

Ennyi erőből a TV-zésről is le kéne szoktatni az embereket :S

2011. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is iszonyat sokat szoktam gépezni. 4-kor hazaérek és éjfélig gépezek. Persze közben elmegyek inni, enni vagy ilyesmi. Én a barátkozást ajánlom. Mikor haverokat szereztem, kicsit kevesebbet gépeztem inkább velük dumáltam vagy hülyültünk. Ma is még ugyanannyit gépezek, de ha van időm velük vagyok.
2011. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleidek ,hogy vegyék el az egeret és ne adják vissza.
2011. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ez egy bonyolult folyamat:

1. KAPCSOLD KI A GÉPED

2. ne kapcsold be csak ha muszály

3. takarodjál sportolni

2011. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mond a szüleidnek, hogy vegyenek valami újságot vagy képregényt és olvasgasd!rendszeresen.és voalá lekötötted magadat valami mással :)
2012. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!