Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a túlzott gépezésről?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap megy a gép, pedig csak 1-2 órát szeretnék itt ülni, de leginkább még annyit se.
2011. okt. 30. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el gyúrni! mikor hazaérsz aludni sem lesz erőd nem még gépezni
2011. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töröld a regisztrációdat azokról az oldalakról, ahol sokat vagy. (kb. fél évre!). CSak híreket olvass a neten, meg ami a sulihoz kell... Többet ne.
2011. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Híreket pont nem szoktam olvasni, csak ami a sulihoz kell, blogolni, fb-t nem használom annyira.. :\
2011. okt. 31. 00:44
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Gyúrásra még egy pont. Esetleg olvashatsz is utána, akkor nem csak szép, hanem okos is leszel.
2011. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most, hogy suli van nem nagyon jut időm olvasásra de majd bepróbálkozok, mivel kb. 20 könyvet felhalmoztam a nyári szünet óta! :\
2011. okt. 31. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell leszokni.

Ha valaki nem olvas túl sok regényt (a regény szón van a hangsúly, nem az olvasáson) és nem jár sokszor társaságba, az még nem baj. Edzeni se lehet folyton.

Kb. minden másra jó a gép. Olvashatsz utána bizonyos témáknak, amik érdekelnek. Olvashatsz híreket. Szerkeszthetsz képeket. Összevághatsz képekből videókat. Kereshetsz új zenéket. Vannak olyan játékok is dögivel, amik különböző képességeket fejlesztenek. Filmeket és sorozatokat nézni is sokkal jobb gépen, mint a TV-ben. Írhatsz blogot, készíthetsz magadnak oldalt. Ismerkedhetsz, ha van pl. olyan érdeklődési köröd, ami igen ritka, a neten találsz még embereket, akiket u.az érdekel.

Erről már miért kéne leszokni? Nem kell!!!

Szerintem csak az a baj, ha már valaki 100%-ban gépezik szabadidejében, és a munkáját se csinálja meg (nem tanul, nem segít). S folyton csetel meg Facebook-on lóg meg idétlen játékokkal játszik. Ez baj. Különben nem.

2011. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anetalia ***** válasza:
Olvas,tévéz,tanulj,sportolj,aludj helyete:)
2011. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!