Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy a fűről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy a fűről nem lehet leszokni vagy direkt csinálja vagy idióta?

Figyelt kérdés
Drága párom 3adszor játssza el hogy hazajön beszívva pedig elmondtam neki hogyha még1x megteszi kidobom. Erre ma is így jött haza. Megkértem hogy NE erre most megint?? Most egy hüly.e vagy direkt ilyen f.asz??
2011. márc. 2. 23:32
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
ha azt mondjuk hülye akkor mellette maradsz?
2011. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 szór beszívott,hol itt a probléma?
2011. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Végülis ott hogy megbeszéltük hogy ne tegye... erre csak csinálja... és különben meg nem 3 szór mert nem a sót szórod hanem 3szor:D
2011. márc. 2. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy úgyse dobod ki. Akkor meg miért ne csinálná?

Tényleg, miért nem dobod ki?? Nem fog megváltozni.

2011. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha választás elé állítod határozottan,hidd el választani fog.

Egyébként meg a füvet nevezhetjük szociális drognak.

Szóval ezzel nem csak azt kéred tőle,hogy ne pippantson,hanem azt is,hogy ne találkozzon a haverjaival,ismeretségi körével sem.Valószínűleg náluk alap lehet az,hogy beszívnak.A barátod meg túl link ahhoz,hogy e nélkül is a csoport értékes tagjának érezze magát,vagy az is lehet,hogy mindenre magasról sz@rik,ahhogy a füvesek szoktak.

2011. márc. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Létezik.

Erős akarat kell a leszokáshoz. Ha nem akarja ERŐSEN - akkor bizony esélytelen. Ismered azt a szót, hogy "kábítószer" és "függőség" ?


Ha választás elé állítod (otthagyod, ha legközelebb beszív), akkor több lehetőség is van:

- rögtön otthagy. Esetleg még jól össze is veszik veled.

- megígéri, de becsap. Ez akkor odáig mehet, hogy a későbbiekben már a te vagyonodat is kábítószerre fogja költeni (a füvesek egy része átáll később keményebbre).

- megpróbál leszokni, de nem sikerül neki. A függőség azt jelenti, hogy még akár 10 év tünetmentesség után is visszaszokhat!

- sikerül leszoknia. Ez a legritkább, és folyamatos támogatást is igényel: pl. ha összevesztek, azonnal visszaszokhat.


Muszáj neked kábítószeres emberrel összekötnöd az életed?

Bár, ha otthagyod, legközelebb okosabb lesz és a következő párjának már nem árulja el, hogy füves. Lesz meglepetés később...

2011. márc. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A fű magától nem okoz függőséget, mint mondjuk a heroin.


Ha valaki nem tudja letenni, akkor a háttérben más lelki problémák állnak - ezt hívják pszichológiai függőségnek.

2011. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. A fű nem okoz fizikai függőséget, mint pl. az amfetaminszármazékok.


"Csak" pszichikait. Tehát ha akarja nem szív többet és kész. Nem fog izzadni, nem fog remegni, nem lesznek elvonási tünetei. Csak akarni kell.

2011. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
(nyugi)grassnak lelke van,:)szerintem Te is füstöljél egy jointot amire haza jön,meglátod mekkora harmónia fog uralkodni köztetek.
2011. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem egy pár kérdésem lenne hozzád. Mikor a barátod haza jön és undorító módon be van tépve olyankor téged esetleg bántalmazni szokott? Netalántán emiatt munkahelyi problémái vannak vagy nincs állása? Ha még iskolás korúak vagytok rosszul teljesít az iskolában? Ha ezek közül egyik se igaz a barátodra akkor kérdem én mi a problémád ezzel, kérlek magyarázd el nekem mert nem értem.


Tisztelt 02:37-es válaszoló!


Akkora baromságokat írtál le, hogy az már fáj. A 20ével ezelőtt is elavultnak és tudományosan megcáfoltnak bizonyult propagandát próbálod beadagolni itt a témában nem túl jártas laikusoknak és a szomorú az egészben az, hogy a válaszodat 83%-ra értékelték! Te is csak a társadalom média által megvezetett habzó szájú, birka tudatú tagja vagy akinek halvány fogalma sincs az egész témáról.

Mielőtt legközelebb megprobálod megvezetni az embereket a téves információkkal kicsit olvass utána a témának. Megsúgom neked, hogy a dohány termékek és az alkohol jelentős mértékben addiktívabb és veszélyesebb drognak minősül mind az egyénre és a társadalommal szemben okozott károkra lebontva.

A fűről való leszokás csupán elhatározás kérdése. Mivel fizikai függőséget nem okoz a fentebb említett társadalom által elfogadott és legális drogokkal ellentétben. Évente több ezren halnak meg csak Magyarországon alkohol és dohányzás okozta problémák miatt ezzel ellentétben a fűtől még soha senki nem halt meg.

2011. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!