Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A movie startól felhívtak,...

A movie startól felhívtak, hogy menjek válogatásra. Ha esetleg beválogatnak mindenképpen költséggel jár? Ha igen akkor mennyire lehet kb számítani és megéri-e azon kívül h "sztárok" casringoltatnak.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:36
 1/2 anonim válasza:

Nálunk a barátnőmet hívták elég sokszor h menjen castingra és h akkor Adda meg ilyenek előtt kell kiprobálni magát különböző szituációkban, és ha látnak benne vmit akkor beválogatják.Ha nem vagy 18 akkor mindenképp szülőkisérete szükséges.Bár barátnőm nem ment el de a mai napig hívogatják.Én picit utánnajártam ennek a dolognak és 100-200 ezerig terjedő elvileg ez a felkészítés és utánna kapsz egy egyszerű oklevelet,de a fórumokon azt olvastam h nem kaptak egyetlen munkát sem:///

Nagyon benne kell lenned ebben a dologban h bekerülhess egy olyan körbe....

De attól független meny el probáld ki....:)))

Utánna ugy is egy szerződést fognak veletek megíratni,azt figyelmesen olvasd el sőt akár hozasd el és nyugodtan otthon olvasgasd át pontról pontra mert az ilyeneknek az a lényege h a sietettésel hatnak rád és aláíród egyből ://

2012. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem is felkerestek már ezzel többször is, hogy Ada lenne a "felkészítőnk".. de akkor nem tévedtem abban, hogy költséggel jár. Azért köszönöm! :)
2012. ápr. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!