Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságatalan az...

Miért ilyen igazságatalan az élet? Nekem mért nem kedvez?

Figyelt kérdés
'7 éves pesti fiu vagyok. Nem tartom magamat nagy számnak sőt senkinek inkább és mások se tartanak véleményem szerint annak. Vékony vagyok régebben mégvékonyabb voltam 187 cm magas és 70 kg szóval fizikailag 0 és manapság ha nemnézel ki jól semmibe vesznek.Rangsorba az utolsók közé tartozom. Nem járok bulikba szinte sehova nincs önbizalmam nem buknak rám a lányok pedig néha mondják h aranyos vagyok stb ,de nekem ez nem elég. Ugy akarok kinézni mint egy jó pasi szálkás jóképű és szörnyű azt látni h másik bulikba járnak jól érzik magukat énmeg itthon ülök a gép elött mert félek elmenni buliba csak azt érzeném h semmmi keresnivalóm itt . A kondival nőt az önbizalmam egész jól nézek ki de mégis vékony és néha kilátszik a csontom és ez szörnyű :( utálok tükörbe nézni, nembírom magamat.Most abbakellett hagynom a kodnit mert szétszakatt a bőröm a vállamon és a karomon és nem akarom h ennél jobban.. legyen és nincs kondi nincs jó test és maradok ugyanaz a régi kis pancser..Néha felaaksztanám magamat.
2012. jan. 15. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el sportolni.


javaslom a küzdő, vagy a csapatsportokat.


nem csak a mozgásért, de jó társaságra is találhatsz ilyen helyeken. ;-)

2012. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem merek és félek h nem illeszkednék be vagy őkis egy kis nyomoréknak tartanának és nem tisztelnáének :/
2012. jan. 15. 19:02
 3/3 A kérdező kommentje:
kise mozdulok szinte itthonról :S suli után jövök haza, mert vmiért nem szeretek emberek közt lenni vagy még haverokkal se valamiért kerülök mindent és mindenkit
2012. jan. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!