Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az élet egy HAJLÉKTALAN...

Milyen az élet egy HAJLÉKTALAN SZÁLLÓN?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a Hajléktalan szállón ki lehet mosatni ingyen a ruhákat ? Adnak meleg ételt ? És fel lehet tölteni pl a telefont,vagy pl az akkumulátor elemet ?
2012. jan. 13. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Hajléktalan vagy? Esetleg az szeretnél lenni? Felméred, hogy mi lenne, hopp egyszer te is az lennél? Szerintem nem rózsás, ha mindenki egy értelmes lény lenne akkor igen, azonban teli van alkoholistákkal és bolondokkal, akiket a pia tonkre tett. Melegételt nem hiszem, hogy mindenütt adnak, elemet tölteni biztos, hogy lehet, de a hajléktalan kinek telefonálna?
2012. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom.Nem vagyok hajléktalan.Nem is szeretnék az lenni.De azért bejárni kimosatni a ruhákat,fűrdeni,elemeket feltölteni hogy menjen a magnóm azért bejárnék naponta 1x.
2012. jan. 13. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hol tölteni az elemeket akkor csak hajléktana vagy. Vagy miért kérdezed?
2012. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert pl nincs áramom.Most is könyvtárból írok
2012. jan. 13. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a bejárással akarsz spórolni?
2012. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És pl a Cd-s Magnóm elemmel is működik.Most vettem azt a sárgás színű tölthető elemeket.Csak hát majd ha lemerül otthon nem tudom feltötleni.Ezért kell majd bemenni a szállóra feltölteni.Meg hát ingyen lefürdeni meg egy kicsit enni
2012. jan. 13. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát végülis igen.Bejárnék naponta.

19/F

2012. jan. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!