Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miiert ilyen az elet?

Miiert ilyen az elet?

Figyelt kérdés
17 eves srac vagyok hatalmas onkritikaval es semmi onbizalommal. Kis korom ota nem szeretem annnyira.az eletemet mint kene ..... Mindig bajom van a testemmel es szellemileg sem vagyok semmiben kiemelkedo. Ugy erzem semmire se vagyok jo egy vezna gyerekes arcu veznabbhangu senkinek erzem magamat. Nincs rossz eletem viszonylag jol elunk az atlaghoz kepest megvan szinte mindenem de.ugy erzem h semmit se erek vele mert meg mindig egy kis nyomoreknak erzem magamat eddig 2 szep bnom volt max 2 honapig de sose ertettem h miert szeretnek amikor.minden csontom kilatszik 188 cm magas vagyok 2jonapja 62 kg voltam most kondiztam es 70 vagyok de ugyanugy erzem magamat. Nem szeretk a csaladommal lenni apam minden pici dologert leordit ess neha megis ver amit persze siman megtehet mivel 105 kg es engem felbetor. Suli se meg ugy mint kene nem vagyok okos de ha kell tudok jot produkalni de elustultam es a.logikam keves . Semmirekellonek erzem magamat hasznavehetetlen nyomorultnak. Tobbszor is gondolkoztam h ongyilkos leszek de feltem a fajdalomtol es hogyha tulelem bezarnak es tonkremegy az a.megmaradt kis szar eletem is. Neha szoktam bulizni de nem szeretek emberek kozott leni es latni pl h vki mas mennyivel jobb nalam mindenben... Vannak barataim de nem az igazbart felek csak akikkel neha logok. Nem szeretek sehova menni itthon a szobamba vagyok tobbnyire amikor apam nem nyagatt h csinald ezt meg azt meg h nalad nagyobb nyomorekkal meg nem talalkoztam es olyan sertoket tud mondani es lekezeloen beszel velem de mar olyan szinten h mas eszreveszi mennyire egy semmi kis szutyoknak nez. Nagyon hallgatag fiu vagyok nem merek megnyilni mert felek h vki felhasznalja ellenem .. Sokat hazudok mert igy vmennyire eltudom viselni masok elott az eletemet. Mindenki egy senkinek nez akit be lehet oltani nem tiszteli senki csak egy nyomorult. Rossz a szemem nem veszesen -1.75 de meggyerekesebbenk nezek ki bene ezert nem nagyon hordom csak a gep elott. Folyton azt neem minden reggel vajon ebe a ruhaba menyire nezek kis sovanynak es ezzel eltudok utni egy orat. Nemreg kripobaltam a katit de rosszul sult el es fekudtem a foldon hanytam alig biram mozogni latni is alig lattam de viszont ugy ereztem h minden bajom megszunt... Jol tudom h nem szabad drogozni meg nemis akarok mert ha elek akkor mar eljek sokaig es ne legyen semmi bajom.. A gond az h ked eluralkodni rajtam az az eres h nembaj drogoz legalabb jobb kedved lesz majd megolod magad es akkor mar nem kell aggodni a testedert de en ekozben a halaltol is felek es attol is mi lesz beloem ... Tudom h sokaknak hasonlo gondjuk megertem oket viszot ha irtok kerlek ne sertot mert igysincs semmi obizalmam.
2012. jan. 5. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az élet szar, a világ egy börtön. Nem veled van a baj, csak ne nyúlj a drogokhoz.
2012. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo lenne a elet ja tudnank elvezni ... De ahoz meg olyan dolog kell amit szeretunk vagy tetszik nekem most semmi se tettdzik az eletbe csak olyan amit nemtudok elerni mint pl szeretnek rallyzni
2012. jan. 5. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát van aki a börtönt is élvezi, akik a hierarchia csúcsán vannak, de nekem nem megy, és nem is akarok ilyen dicsőséget.
2012. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!