Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szar az élet?

Szerintetek szar az élet?

Figyelt kérdés
Mert én ok nélkül nagyon szarnak érzem az életet!
2011. dec. 31. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor ebben hasonlítunk
2011. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is, de nem ok nélkül :D
2011. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből a depiből ki kell jönni..találj vmi életcélt:)
2011. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az élet szar, az emberek. :) Ha nem lennének emberek, vagy ha csak normális, értelmes, intelligens, tisztességes, előítéletektől mentes emberek élnének, én nagyon boldog lennék.
2011. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóval maximálisan egyetértek. Nincs szar élet, csak szar ember. Próbáld felfedezni az apró örömöket, amit egy baráti ölelés, vagy dal nyújt. Állj meg az utcán, nézd az emberek hideg arckifejezását,úgye nem akarsz olyan lenni? Nézz fel a kék égre is, ne csak a szürke betonra. Találd meg a csúnyában a szépet, valamint ajánlo Osho Öröm c. könyvét, és hidd el segít.
2011. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért, siettem :D
2011. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem az élet a szar, hanem a világ. el van cseszve. mindenki csak agyon tiporja a másikat, aztán egy nap csak kezet fognak, másnap újra a földön eszik ki egymás agyát. elegem van. mindenki csak bántja a másikat, már nincs szeretet a világon (annyi).
2012. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!