Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy sztárba? :/ (tudom, ciki)

Figyelt kérdés
Hogy felejthetném el, vagy valami? (És ne írjatok hülyeségeket légyszi)Lány vagyok egyébként.
2012. jan. 10. 16:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sajna én is így vagyok ezzel. ,,Le kell szállni a földre!" Én is sokszor elképzelem, hogy összejövünk stb.. egy koncert után...:D De persze nem. Szóval én inkább valahogy ,,átkonvertáltam" azt a személyt példaképpé, és most inkább csak próbálok rá hasonlítani. Ez is jó dolog ám, próbáld ki! :)
2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. febr. 8. 15:37
 13/24 anonim ***** válasza:
de kii az??:)) privibe nemírom ki:)
2012. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
2012. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Sok mindent sajnos nem tudsz csinálni, várd meg, amíg jön egy fiú, aki még egy sztárnál is tökéletesebb :)

Na, áruld el légyszi! Ki az, Bieber? :D

2013. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Alex Gaskarth csak hogy örüljetek:DD Lehet röhögni.
2013. szept. 15. 21:32
 17/24 A kérdező kommentje:
Amúgy több mint 1 éves kérdés, de még mindig nem múlt el xd
2013. szept. 15. 21:33
 18/24 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok ne tántorítson le semmi nem higgy senkinek aki azt mondja nem sikerülhet ha teszel érte akkor sikerülhet én már meg terveztem én is külföldi csajt szeretek csomó szép lányt megszerezhetem volna de nem tettem mert igen (hülye vagyok) is szeretem a külföldit és azt írják,hogy esélye az 1 a miliohoz lehet de nem tudhatod ;)
2013. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jó, de köztem és 'közte' 10 év korkülönbség van:D
2013. szept. 27. 16:09
 20/24 anonim válasza:

Szia!

Velem is előfordult már ilyesmi régebben.

Én próbáltam minél többet lógni barátokkal. Vagy sok filmet néztem amiben persze nincs az a sztár akibe beleszerettél és idővel elfelejted.

Amúgy nagyon rossz érzés tudván, hogy ő azt se tudja, hogy létezel te meg belezúgtál és azon gondolkodsz, hogy tudnál vele találkozni, hogy tudnád neki elmondani mit érzel.

Én elárulom nekem ilyen érzésem van iránta: Jennifer Lawrence

2014. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!