Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy sztárba? :/ (tudom, ciki)

Figyelt kérdés
Hogy felejthetném el, vagy valami? (És ne írjatok hülyeségeket légyszi)Lány vagyok egyébként.
2012. jan. 10. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Írd meg, ki az, hadd röhögjünk!
2012. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy valaki ezt fogja írni, már vártam, mikor :)

Ki kell, hogy ábrándítsalak, mert nem árulom el ;D

2012. jan. 10. 16:09
 3/24 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni ha megmondod kibe vagy szerelmes! Írhatod privátba is!
2012. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezen szerintem mindenki átesik.

Sajnos nyilván te is tisztába vagy vele hogy az esélye hogy összejöttök millió az egyhez.

Így csak azt tudom mondani hogy majd elmúlik.

(Nekem Britney Spears tetszett 15évesen,tényleg elmúlt)


28/F

Üdv.

2012. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Miért olyan fontos az, hogy kibe?
2012. jan. 10. 16:15
 6/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, tehát nem vagyok vele egyedül, huhh
2012. jan. 10. 16:16
 7/24 anonim válasza:
szeress ki belőle
2012. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha az olyan könnyű lenne, már rég megtettem volna xD
2012. jan. 10. 18:14
 9/24 anonim válasza:
én szintúgy vagyok vele. te hány éves vagy?
2012. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem szerelmes vagy, csak rajongsz:)

Amúgy az ilyenen nem feltétlen kell "túltenni magadat", része lehet az életednek. Én pl. mindig ilyen rajongó típus voltam, és a rajongásom tárgyai sok ihletet adtak nekem, amit ki tudtam élni kreatív tevékenységekben: pl. rajz, festés - persze nem feltétlen róluk, hanem mondjuk énekesek, dalszövegek, filmek, színészek által inspirált témákban, stb. :). Amikor pl. sportoló a rajongásom tárgya, az meg külön elfoglaltság, hogy akkor minden héten nézem a foci/hoki/akármi meccset, amiben játszik, esetleg általa megszeretem a csapatot is, stb.

Szóval ez szerintem nem hátrány, mert valami pluszt ad az életnek. Ja meg még valami. Én pl. mániákus nyelvtanuló vagyok, és sok nyelvbe kezdtem már bele 1-2 kedvencem miatt. Remek időtöltés. Aztán ha már értem eléggé, nézhetem az anyanyelvén az itnerjúkat, stb...:) Hasznos és szórakoztató is.


Ha ez megnyugtat, én szarabb helyzetben vagyok, úgy vagyok belezúgva egy sztárba, hogy jóban vagyunk, meg volt is köztünk valami. Éljen az országokon keresztüli "belezúgás" :)

Bár lehet, hogy ez megnyugtató, ha pl. külföldi a kedvenced, és elég merész vagy....van esélye, hogy szóba áll veled :D Csak ne a fanatista módon próbálkozz.

2012. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!