Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyermekkori csínyeket...

Milyen gyermekkori csínyeket követtetek el, melyik a legemlékezetesebb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én vagy nagyon jó kislány voltam vag nagyon rossz.OLyan vicces csínyekre nem emlékszem.
2009. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Én jó kislány voltam, de azért csináltam egy-két dolgot: pl. összekötöztem a húgom lábát, aztán ő megpróbált felállni, és taccs.

A nővéremmel egyetértésben körömkefével megmostuk a húgunk fogát. :D

Sátrat építettem a szoba közepére, majd bebújtam alá egy doboz gyufával, és tábortüzet gyújtottam. :S

2009. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Most soroljam?? XD (18/L)

Hógolyóval fejbedobtam 2 tanáromat. Napköziben meg radírral a napközist...

8 évesen bagóztam (már nem szerencsére...)

Hazavittem 1-2 gyíkot, és betettem a fiókba háziállatként, anyám meglátta, és sikítva hányt a teherautóra..

Egy idióta lánynak, aki rám fogta, hogy én dobtam bele a macskájukat a kútba (pedig ő volt) ebihalat raktam a bugyijába..

Tescoban megettem az öltözőben egy táblacsokit.

Úgy csináltam mintha nagyon elestem volna a jégen, a napközis tanár rohant oda, pár perc múlva meg röhögve elrohantam.

Pókot lógattam a tanár elé órán.

Most több nem jut eszembe... Majd ha jön az ihlet, még írok... XD

2009. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én nem emlékszem ilyenekre, én vagyok a legkisebb a családban, de a legidősebb tesóm sokmindent elkövetett a középső tesóm ellen. Pl.: Imádta a fehér csokit, és beadta neki, hogy a szappan fehércsokiból van. Persze a tesóm megette... Aztán megnyomta a cigigyújtót a régi kocsiban, és az ujján maradt a nyoma. Ja! eszembe jutott egy! A középső tesómmal megmostuk a macska fogát :D
2009. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi a plüss állatokat kidobtuk az utca közepére xd

Egyik szomszéd kiscsajnak adtunk egy körtét amit lepisilt az unokabátyám és azt mondtuk neki hogy csak vizes xd (9 évesek lehettünk kb :D)

Pisit itattunk meg az unokabátyánkkal :D

Stb. :D

2009. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
amikor majdnem kisiklattunk 1 villamost kamaraerdőnél.:D
2009. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Én rossz gyerek voltam lány létemre, fiúkkal is barátkoztam, azok meg persze vittek bele a rosszba:) azonkívül különös érzékem volt már óvodás koromban is a "deviáns" gyerekekhez húzni. érdekes, hogy ez a mai napig megmaradt nálam olyan szintem, hogy szívesebben barátkozok különc, elvont "hülyékkel", mint "normális" emberekkel. miket csináltam? inkább miket nem? kaviccsal dobáltam a suli melletti útépítő munkásokat, belerajzoltam a frissen malterozott kerítésbe, áltanánosban eltorlaszoltam padokkal a terem bejáratát, hogy ne tudjon bejönni a tanár, aztán gimiben is folyamatosan pofátlankodtam, nagyszájúskodtam a tanárokkal. felnőttként már tudok viselkedni, de örökre a személyiségem része marad, hogy imádok heccelni másokat, de persze anélkül, hogy abból bárkinek is komolyabb baja származhatna.
2009. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Én meg a 22:06-es barátja vagyok :D (nem is mesélted a pókos sztorit)

Mi haverommal kidobáltuk a wc-keféket az udvarra az iskolában, meg mindig a wc-kefe tartóba hugyoztunk. Mindenféle cukiságokat írtunk a menzalapra (ahova kiírják, hogy mi lesz a kaja oda szar, fos ilyenek) Mindháromszor összehívta az igazgató az egész iskolát mi meg alig bírtuk ki röhögés nélkül :D Aztán.. Az iskolánknak volt egy nem használatos medencéje, annak felmásztunk az épület tetejére, ahol csomó neoncső volt dobozában, azokat dobáltuk a medencébe szépeket durrogott. Suliidőn kívül bemásztunk a suliba ástunk egy nagy gödröt, egy másik srácot meg betemettünk és ugráltunk rajta (és jött az igazgatóhelyettes...) Szintén suliidőn kívül kivittük az uzsonna maradékokat és kidobáltuk az autók elé. A méz jókat csattant, észrevette egy tanár, másnap negyedórás hegyibeszéd az akkori ofő által. Imádtam gyújtogatni, egyszer egy egész telket (nem volt rajta ház) leégettünk a haverommal, meg egyszer majdnem az egész környéket. Nagyon meleg volt, nagyon száraz volt minden és nagyon nagy mákunk volt, hogy el tudtuk oltani :D Napközis tanárt előszeretettel borítottuk ki, elköszönéskor köszönés helyett fapapucsot mondtam - szintén negyedórás hegyibeszéd. Hát kábé ennyi, de alapjában véve jó gyerek voltam...

2009. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Jajjj Szia! :p

Kik írtak a legtöbbet? xD

Egymásra talált a két rosszcsont! :D

Amúgy nekem az is eszembe jutott, hogy a hóba ástunk egy hülye lányt, és ott hagytuk (suliban) majd napközi után megnéztük, és még mindig ott volt... xD Azt h ki engedte ki, nem tudom...

2009. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia! En nagyon sok hulyeseget csinaltam, mar nem is emlkezhetek, haha... :)

Példaul masik gyerekeket megvertem, csak mert nekem akkor ugy esett jol..

Peldaul egyszer vendegeink voltak, jott veluk a kisfiuk is. A kisfiut behivtam a szobamba, es megvertem, meg beuttem a fejet az agy sarkaba, anyameknak meg azt mondtam, hogy leesett az agyrol.. Kegyetlen gyerek voltam, lany letemre! :)

2009. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!