Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legemlékezetesebb...

Mi volt a legemlékezetesebb dolog, ami történt veled az életedben?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra,h a legviccesebb,legkalandosabb,legszomorúbb,...stb.

De főként a vicces dolgokat várom,amiket barátokkal együtt csináltál:)jó sok választ várok:)


2009. jún. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lany akit nem birunk s bekopogtattunk az ablakon,s kijott az anyja s a lannyal ordibalt mert azt hitte o volt.Kelet be vegyen az anyja sziv pirulat ugy megijedt:D
2009. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor had meséljek :)!

Egyik legdurvább esetünk az az volt amikor haverommal ketten felültük egy fék nélküli műanyag vázas biciklire és le a dombon én csak ordítottam hogy fékezz ő meg csak hajtott aztán egy fa gyökerében vagy 2 métereset ugrattunk és nem estünk el na az élmény volt xD!

2009. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocs, hogy hosszú.


Hát, elég sok minden történt velem, amit kiemelhetnék, de talán a legizgalmasabb az volt, és egyben legkalandosabb is, mikor egy kirándulás alkalmával eltévedtem az erdőben.

Jó pár éve valahol a Mátrában túráztunk, egy tábor napos programjaként, és már visszafelé tartottunk, mikor én lemaradtam folyóügyeimet intézni. Gondolván, tudom, melyik jelzésen haladunk, előttem megy egy egész csapat, ismerős a terep...

Hát, úgy eltévedtem, mint a huzat. Ugyanis nem sokkal a lemaradásom helyszíne után egy elágazáshoz értem. Na, most melyiken menjek tovább? Egyik jelzés jobbra, a másik balra... Hát, én a jobb oldalra hajló utat választottam, de nagyon nem volt ismerős a terep, akkor vissza az "origóhoz". Elindultam a másikon, de az sem vezetett sokra.

A telefonomon volt épp annyi pénz, hogy egy hívást megengedjek, és épp annyi térerő, hogy sikerüljön is. Olyat hívtam föl (mellesleg azért, mert egyedül neki tudtam a számát), aki ott maradt a táborhelyen (a többieknek valószínűleg nem lett volna térerejük). Ennyire volt időm, és lehetőségem: "Szia [...], eltévedtem. Itt va" - és szétkapcsolt.

Akit hívtam, legyen neve X, nem volt rest, értesítette az erdészt. De erről majd később. Én pedig szépen fogtam magam, és leültem kétségbeesve egy fa tövébe, épp az elágazásnál. És vártam. Nem sokára jött 2 turista, és egy turista mindig segítőkész, elővették a térképet, én meg mutattam, hova szeretnék eljutni, a kis erdészházhoz. Útbaigazítottak, persze hogy a rossz úton próbáltam volna elindulni, és szépen nekivágtam az útnak. Megyek baktatok visszafelé, annak biztos tudatában, hogy jó úton haladok, egyszer csak meglátok egy pár hátizsákos embert. Ismerős mozgások, ismerős öltözetek! Képzeld, a kis csapatunkból visszaküldtek értem egy delegációt, mivel X nem csak az erdészt hívta föl, hanem a túravezetőt is. És ő visszafordított térképpel 4-5 embert, hogy keressenek meg, és eközben még az erdész is engem keresett! Nem is akármivel: egy quaddal! Állítólag jóképű volt, engem nem nagyon tudott érdekelni. :D

Aztán úgy alakult a történet, hogy én jöttem "A" útról, a kis csapat a "B" útról, az erdész "C" útról, és egy tisztáson találkoztunk én, és a teljes létszámú csapat. :)

Azóta is azzal húznak, hogy "és még az erdész is téged keresett" :D És hogy "miért nem kérted el a számát? Biztos szívesen megadta volna", meg "ültél volna inkább föl a kvadjára!" :D

Én meg csak örültem, hogy épségben "megkerültem" (az egész erdőt :P) :D

(23/L)

2009. jún. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
utolsó ez számodra kaland?
2009. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

10:50-es, mint említettem, ez pár éve volt. És nekem kaland volt, igen. Sajnálom, ha számodra nem izgalmas, lettél volna a helyemben. Biztos nem így vélekednél róla. Akkor rohadtul nem tűnt viccesnek, most már csak nevetek rajta.

De vagizhattam volna azzal is, hogy egyszer bemásztam egy kertbe a labdánkért, és megkergetett a kutya, ráadásul kiderült az is, hogy otthon van a házinéni, aki ki akarta rám hívni a rendőrséget... Vagizhattam volna azzal is, hogy egyszer félmeztelenül fönnragadtam egy kerítésen a Balatonon, vagizhattam volna akármivel. Számomra ez a kaland volt a legemlékezetesebb.

De írd le, veled mi történt, kíváncsian várom.

2009. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
úúúúú te tudsz élnixD. feleslegesen koptatnám az ujjam ha mondanák én vmit.
2009. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!