Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek voltak 2009 legemlékeze...

Melyek voltak 2009 legemlékezetesebb pillanatai?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

-Nővérem és az én ballagásom.Bár a nővéremé jobb hangulatú volt,mert többen voltak.Az enyémre alig jöttek el páran:( Persze értem én,dolgoznak...

-Néptáncfesztivál.

-Gólyatábor*__*

-Első nap a középsuliban:D és az összes többi nap velük(:

-Karácsony.Mikor együtt van a család és jól érezzük magunkat:)

Azt hiszem ennyi.

15/L

2009. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem voltak, még várom őket
2009. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az elözö barátommal lenni :(

vele volt a legjobb :(

a barátaimmal hüléyskedni

az osztálytársaimmal lenni :)

2009. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem se volt semmi,uncsi év volt
2009. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőnap volt a kedvenc napom:) Akkor jöttem össze a mostani barátommal:)

Jah és amikor december elején megvehettem a kutyusomat:) Amire évek óta vártam:)

16/L

2009. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

- amikor kirúgtak a munkahelyemről :D

- emlékezetes túrák a Pilisben

- nyáron Wagner-fesztivál a műpában

- belépésem a felsőoktatás világába

- rengeteg eszement pillanat, perc, óra az egyetemen :) hülyülések, képregények rajzolása előadások alatt, elmebeteg felsőbbévesek, bulik ésatöbbi...

2009. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Átmentem életem legnehezebb vizsgáján (sokadszori próbálkozás után)

Leállamvizsgáztam

Megkaptam a diplomámat

2009. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érettségik,nyelvvizsgák

ballagás

egyetem (de ez nem egy pillanat,hanem úgy az egész)

2009. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú, én ilyet minden évben szoktam írni a naplómba :) Jó hogy mondod, majdnem el is felejtettem.

Hááát, szalagavatóm, az már önmagában eléggé emlékezetessé tette, hogy erre 22 éves koromban került sor :) Aztán az, hogy lett nyelvvizsgám, érettségim végre valahára. A nyaram emlékezetesen nyomorúságos volt, mert alig volt pénzem. Ja, az is emlékezetes volt, hogy az írásbeli és a szóbeli érettségi között levezényeltem egy költözést :) Nyáron voltam egy napot Rockmaratonon, ahova amúgy minden évben elmegyek, de idén különösen emlékezetes volt, annyira jól éreztem magam. Aztán az, hogy felvettek egyetemre :D Rossz, de emlékezetes volt, hogy a két éve növesztett hajamat le kellett vágni, mert annyira szarrá csesztem hajvasalóval :S És most is egy emlékezetes dolog közepén vagyok, életem első vizsgaidőszakát élem, és már torkig vagyok vele. Na kb. ez volt az idei év. Végülis ahogy megnézem, ez az évem főleg a tanulásról szólt, amit sose gondoltam volna pár évvel korábban, mert mint látható, régen tojtam bele magasról, különben nem 22 évesen érettségiztem volna.

2009. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szomorú pillanat volt amikor Michael Jackson meghalt és erre mindig emlékezni fogunk...
2009. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!