Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fönt van még vki?

Fönt van még vki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 02:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:
(óó és elcsíptem a #100-ast! :D)
2011. dec. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim válasza:
o neeeeeeeeeee pedig én akartam
2011. dec. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:

04:26:

Vannak olyan emberek, akikért megéri sok melót belefeccölni. Tapasztaltam már.

Végülis ez nem olyan rossz dolog abból a szemszögből, hogy azok akik körülvesznek olyanok is. Akik tudják ki vagy nem csak haverok.


Viszont másrészről érdekes a dolog. Valami oka csak van, hogy titkolózol, nem? Nem lehet esetleg önértékelési probléma?

Én pl ezért nem rakok fel képet sehova. Sőt azt a pár digitalizált képemet is egy háromszorosan titkosított rejtett meghajtón tárolom amit 19 karakteres jelszó véd, és random számok + betűk kombinációja... (Persze ott van még sok más is, 3-4 évre visszamenőleg meg tudom nézni milyen oldalakat böngésztem, stb :D:D)

Ismerem a net világát, saját kézből tudom, milyen marha egyszerű feltörni egy gépet és aztán minden elérhető... Az egyszerű banki adatoktól kezdve a webkamera képéig... Én meg nem szeretném magam semmilyen mocsok oldalon látni. Nem mintha adnék rá bármiféle indokot, hogy oda felkerüljek, de pont erről szól a paranoia :D De ha nem nézném magam sz@rba, akkor valószinűleg ez nem is érdekelne.



Amúgy GZ a #100-hoz :D:D Eddíg még egy posztnál sem láttam ennyi kommentet :D


21F

2011. dec. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
Jó reggelt mindenkinek! :D
2011. dec. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:

Már reggel van?? B@sszus. Akkor asszem ideje ellőni a lefekvős cigit és elhúzni aludni a pitsába :D



21F

2011. dec. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 anonim ***** válasza:

05:08

Akkor hajrá :D

Nekem már reggel van, bár nem tudom, honnan számítjuk a reggelt :)

2011. dec. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 A kérdező kommentje:
jó reggel ,én se szeretem mutogatni a képeimet sehol se az igazi nevemet csak a koromat merem megmondani mert azzal remélhetőleg nem élnek vissza :D igazi nevet ismeretlenek előtt megadni nemszabad,pl láttam vhol hogy 2 ember meköszönt és elkezdtek beszélgetni és 2 perc alatt megtudta mindenki aki nézte az oldalt a nevüket és az e-mail címüket + még a mobilszámukat is és a lakcímüket is, mind a 2 13 évesnek vallotta magát,és mi van ha az 1ik hazudik?mi van hacker az 1ik?vagy betörő csak kamu dolgokat adott meg magáról?vagy ha mind a 2-en igazat mondtak akkor vki aki olvashatta is megszerezhet ezekkel az adatokkal bármit meglehet szerezni,betörhetnek hözzájuk,és utána elkezdenek beszélgetni és kiderül hogy a szülei dolgoznak akkor a csávó már megy is kirabolni őket
2011. dec. 25. 10:02
 108/117 anonim ***** válasza:

Na tudtam én, hogy nem fogják törölni a kérdést... :) Volt már több hasonló, és egyiket sem törölték. Legalább egy helyen gyűjtik az OFFokat, és nem nyomunk vele tele minden kérdést. :)


Amúgy kifejezetten örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen paranoiás. :D Mondjuk én kb. technikai analfabéta vagyok, de én meg pont ezért... mert tudhatom, hogy akinek elejtek bármit magamról, az az-e, és tud-e kezdeni bármit az információkkal.

Oka biztosan van, igazából volt már durva esetem, és talán pont ezért jött ez az egész nálam... De az önértékelési probléma sincs kizárva. Sőt. :)

2011. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 A kérdező kommentje:
én mindenkinek azt ajánlom hogy egy ismeretlennek magardól csak a kort és a nemet árold el
2011. dec. 25. 12:45
 110/117 anonim ***** válasza:

12:34: Na, jóreggelt :D Látom te is magadhoz tértél :D


Ha a paranoiád engedi, mesélhetnél arról a durva esetről. Érdekelne. :D Velem még nem volt ilyen.



21F

2011. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!