Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fönt van még vki?

Fönt van még vki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 02:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 A kérdező kommentje:
ne felegyétek nemsokára világvége
2011. dec. 25. 03:44
 92/117 anonim ***** válasza:

Észben tartjuk. De addíg még sok sok sok Dallas részt nézhetünk meg.


[link]



21F

2011. dec. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy törlik, van már hasonló kérdésünk... :)

21F, köszi, a zene is tetszik és a klip is állat. :)

2011. dec. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 anonim ***** válasza:

Jah igen, emlékszem :D:D:D


Amúgy ha tetszik ajánlom ezt is. Ezzel 2006-ban eurovíziós dalfesztivált nyertek. 2. vagy 3. legtöbb pontot kapott a fesztiválok történelmében. Elég durva :D

http://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54&ob=av3e


Csak vigyázz, ezt betolod suliba, véged :D:D Megvesszőznek a papok... :D


21F

2011. dec. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem. :) Szeretem is..

Amúgy meg ne élj már vissza az információkkal, te kis aljas. :P

2011. dec. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:

Méééég hogy aljas!! :D:D Neviccelj! :D Ilyeneket ne mondjál, mert a végén még megsértődök, magamba zuhanok, depressziós leszek, felvágom az ereimet és kiposztolok egy "Miért csak a bunkó pasikra buknak a csajok?" kérdést és fél oldalon ömlengek majd az önsajnálattól!!! :D


Persze a sorrend opcionális, mert elég nehéz felvágott erekkel gépelni, de most hogy belegondolok, CHALLENGE ACCEPTED! :D



21F

2011. dec. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:

Én azért mégiscsak az érfelvágást hagynám utoljára. Esetleg utána a takarítást.

De látom, te ilyen érzékeny lelkületű fiú vagy, úgyhogy innentől megválogatom a szavaim. :P

Én meg ilyen paranoiás lelkületű lány vagyok, szóval inkább tartsd magadban a továbbiakban az efféle lebuktatásra alkalmas mondataid! :P (remélem, ez a megfogalmazás jobban tetszett ;)

2011. dec. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:

Pföö, még hogy érzékeny lelkületű!!! Elmész te a francba :D:D Beletapostál a férfi büszkeségembe!!! :D:D


Amúgy az életben is paranoiás vagy? :D Mert neten én is vigyázok az adataim titkosságára, pontosabban az inkognitómra :D

Eredeti címet én még neten nem sok helyen adtam meg :D



21F

2011. dec. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:

Elég durván paranoiás vagyok... Ami szomorú, hogy nem feltétlenül csak az ismeretlenekkel. És igazából megindokolni sem tudom, mert nem az, hogy féltem a kis titkaim vagy akármi, fogalmam sincs, mitől félek... Csak van egy ilyen belső késztetés, hogy ne mondjak el dolgokat.

pl. Ha leszólít valaki, akkor nem a saját nevem mondom. De ezt be is vallom, hogy nem szeretném megmondani a nevem de szólíthat mondjuk bélának (nyilván nem..), és hallgatni fogok rá.

Az ismerősök elől pedig nyilván nem alapinfókat hallgatok el, de szinte sosem mondok semmit magamról... Elég nagy fal van körülöttem.

Van pár közeli barátom, de igencsak megküzdöttek a pozícióért. Nem is értem, hogy hogy lehetett ez nekik ennyire fontos, hogy ennyi munkát belefektessenek...

2011. dec. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:

Most viszont azt hiszem megpróbálok aludni... :)

Légy jó, és szép álmokat!

2011. dec. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!