Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzóbb ugy 1 srácnak a haja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbb ugy 1 srácnak a haja hogy oldalt rövid hátul fönt és elől pedig hosszú?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

számomra nem.

19/L

2010. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a divat.. oldalt felgépelt, hátul hosszúkás és elől pedig frufru meghagyva.


Am. kinek mi áll jól..

2010. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figy én nem vagyok ilyen divat b*zi, én hasonlóképp szoktam csinálni a hajam, csak én felzselézem. Nekem ez jön be, már 1 éve ilyen a hajam, előtte meg azért nem ilyen volt, mert nem így volt lenyírva, de nekem ez a hajtípus régóta tetszik. Amúgy igazuk van a válaszolóknak kinek mi tetszik... De mivel ez a divat leköpni nem fognak érte az biztos.
2010. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudnál képet küldeni?
2010. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :p
2010. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemigazán, nekem az egyszerű srácok jönnek be.

L18

2010. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most ez marha nagy divat lett. 10 éve egy ilyen frizuráért valakit simán lelencgyereknek néztek volna.
2010. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ratyi ..
2011. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!