Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal? Tartsuk fönt ezt v lépjek én?

Figyelt kérdés

van egy srác, nagyon bejön és haverommal elég jóba van innen tudom h én is neki. kicsit bátortalan, és nem biztos abban h "egy ilyen csajnak" mint én ő bejönne ..

msnen szoktunk beszélgetni és meglett volna a lehetőség h összejöjjünk (egy olyan helyzetbe csöppentünk) de nem élt vele. haverom azt mondta, hogy most nem férne bele az idejébe egy bnő és úgy gondolja h mi késöbb is fogunk egymásnak tetszeni és akkor majd összejövünk .. de én nem tudok várni, nagyon szeretném őt ;((


próbálkozzak h megváltoztassam a véleményét h én igenis most kellek neki és h ha nagyon róbálkoznánk megtudnánk oldani h beleférjünk egymás életébe, ha igen h?

vagy ezt jobb nem erőltetni és várjak, addig meg tartsuk fent a baráti viszonyt? :/ ez is nagy próbatétel ..

előre is köszi a válaszokat :)


2010. febr. 7. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet várni. Ha belegondolsz akkor egy kapcsolat kétoldalú. Ha ő még nem akarja, akkor még ne próbálkozz. De lássa rajtad, hogy neked csak Ő kell. Ha ebben a "szingli" életstílusban, most belekezdesz egy kapcsolatba mással, akkor azt a srác úgy fogja megélni, hogy nem szereted. Nyugalom a hosszú élet titka, nyugodtan lehet várni.
2010. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

hát egyik haverommal fejtegettük h is gondolja ő ezt, és ő azt mondta, szerinte úgy h ha össze is jönnék most vkivel elöbb utóbb vége lenne viszont a vonzalom köztünk megmarad és akkor összejövünk .. :/

lehet erre így építeni ha már az összejövős résznél is gond van? esetleg tapasztalatok?

2010. febr. 7. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

HA a tapasztalataimra vagy kíváncsi akkor nézni fogsz:

Egyszer én is ilyen helyzetbe kerültem. A lány ugyanúgy tanácstalan volt, mint most te. 3-om hétig várt, utána feladta és összejött az egyik ismerősömmel. A lányka nem tudta, hogy ismerem, a srác pedig nem mondta el. A lány pedig mondta, hogy nem jött össze senkivel és engem szeret. 2 hónap után szétmentek és visszajött hozzám, hogy akkor próbáljuk meg. Namost, engem ez a szitu nagyon irritált. Nem ismerlek se téged, se a srácot, de jótanács, csak a sráccal legyél. Ha unod a várakozást, akkor beszélgess vele, adj egyértelmű jeleket. Ha belegondolsz akkor rá fogsz jönni, hogy most egyenlőre mást nem tehetsz.

2010. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én nem szeretnék mást csak őt, nem tudnék most mást közel engedni magamhoz, csak az a baj h már több hónapja megy ez a huzavona csak most tudtam meg miért :(:(

és ez a vele lennit pedig nem nagyon értettem, vele lenni nem nagyon tudok ha ő nem akarja egyelőre .. :/

de én nagyon szeretném ;(((

2010. febr. 7. 15:19
 5/6 A kérdező kommentje:

..meg még annyi h vmilyen szinten ez rosszul is esik és elutasításnak fogom fel, ha nem is az teljes mértékben.

lehet ebből majd a késöbbiekben egy jó kapcsolat ha már így kezdődik? majd ha ő is kész rá :)

2010. febr. 7. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

amugy haverodnak teljesen igaza van...de szerintem ha fenn van msnen és elérhető,akkor írj rá,lássa,hogy nagyonis érdekel,hogy mi van vele,meg ha valahol egyedül látod,akkor menny oda hozzá beszélgetni,ilyesmi...hidd el jól fog esni neki,és idővel rájön,hogy mégis akar tőled valamit,még ha az ideje nem is engedi/engedné

amugy hol laksz? vagy mi a monogrammod? (ismerősőm teljesen ilyen szituációban van,hátha te vagy az!:D)

2010. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!