Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nap van hátra az életedből...

Egy nap van hátra az életedből. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy napod van hátra, hogy töltenéd?
2011. dec. 22. 21:48
 1/10 szamóca.. ***** válasza:

mindig próbáltam úgy élni, hogy erre a kérdésre ne kelljen olyasmiket válaszolnom mint amiket szoktak (bevallom neki hogy szeretem, bocsánatot kérek, satöbbi)... ezeket emgteszem magamtól, pont azért mert nem tudhatom mikor van az utolsó nap.


amit ezen kívül tudnék tenni, azok az életveszélyes dolgok. drogok, extrém dolgok... stb. plusz az tuti hogy szereznék valami nagyon jó pasit akárhonnan az utcáról is ha kell, és egész nap szexelnénk:)

2011. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmennék k*rvázni.
2011. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elozovel egyetertek, foleg a pasi, szex, drog reszevel :D :D Akkor megtehetnem es nem itelne el senki.
2011. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a nap elsö felét a szeretteimmel tölteném és elbúcsúznék , a nap másik felében meg szex és drogok
2011. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sex és drogok?

Ne haragudj Én 4 éve full tiszta vagyok és elég gáznak találom a meglátásotokat .Minek drogozni ha van kivel eltöltened a szabadidőd?Ja az utolsó nap valaki jól belövi magát amitől majd alieneket lát majd mindenhol :)

Ha tudnám hogy egy nap lenne hátra akkor azt csinálnám amit mindig is szeretném!Bérelnék egy jó nagy mocit és egy vadidegen lánnyal a hátam mögött csak úgy furikáznék!!!Vagy ha lenne szerelmem akkor vele szeretkeznék és elbúcsúznék ,bocsánatot kénék,és megbocsájtanék .

Én az utolsó napot egy olyan helyen tölteném el ahol meleg hegyi levegő fújja arcomat a motoron,és csodálatos tengerparti városok közt bolyonganék,majd a természet lágy ölében a naplementénél meghalnék.

2011. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 23. 13:38
 7/10 szamóca.. ***** válasza:

71es: erre csak annyit mondok, hogy ezt most is megtehetnéd.

látod, én az ilyen vágyaim kiélem a hétköznapokban. ha csendes langyos szellővel az arcomon akarok naplementét nézni, akkor azt teszem. ha motorozni akarok, akkor azt teszem.

épp erről beszéltem: amit megtehetek az életemben azt meg is teszem, az egyedüli amit nem, az olyan ami veszélyezteti az életem.

2011. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel be is cuccozhatnál most is!

és ki mondta hogy nem teszem meg amit megakarok?Jelenleg az egésszel az a bajom hogy tél van és nincs annyi pénzem hogy átugorjak melegebb éghajlatra motorozni bérelt mocival!

2011. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk azért lenne már csak egy napom, mert üldöz valami undorító akármi, akkor azt inkább nem várnám meg...:D amúgy nagy vágyam hogy valami nagyonnagyon rosszat csináljak, amiért lecsuknak, de persze nem gyilkosság meg ilyenek... azokat akiket utálok jól megszívatni (mondjuk azt nem lehetne egy nap alatt) :D kb ennyi....D
2011. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamóca.. ***** válasza:

most nem tudom eldönteni hogy a drogos múltad miatt erkölcsi problémád van azzal, hogy én drogoznék ha a halálomon lennék, vagy egyszerűen baromi féltékeny vagy hogy nekem van annyi eszem hogy csak akkor nyúlnék keménydroghoz.

és nem, ennyi erővel nem drogozhatnék most. nem ekiről beszélek, és nem is fűről. nem teszem tönkre az életem feleslegesen.

2011. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!