Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha tudnád, már...

Mit tennél, ha tudnád, már csak egy óra van az életedből hátra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Amit eddig nem mertem megenni mert hízlal,azt mind magamba tömném xD :D finom csoki torta....nyammmi!!!!!
2009. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Még egy gyors, boldog szeretkezés.
2009. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Áthívnám a barátomat és lefektetném magam mellé az ágyba. Addig beszélgetnénk még el nem aludnék...
2009. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
a számomra fontos embereknek megmondanám, hogy szeretem őket, és hogy milyen sokat jelentenek nekem, ill. hogy amit nem tudtam eddigi életemben megvalósítani, de mindenképpen megszeretném, azt tegyék meg.
2009. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Megglepődnéék xD
2009. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Abbahagynám, amit épp csinálok, és leülnék egy közeli parkban egy padra, hogy végiggondoljam az életem. ;o)
2009. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
megnéznék egy epizódot az egyik kedvenc sorozatomból. ez úgy 45 perc. 5 percben összetörnék egy csomó mindent. a maradék 10 percben elmondanám a jelen lévőknek, hogy milyen is vagyok valójában és mit utáltam az egész életemben. és egy nagy bölcsességgel távoznék(remélhetőleg eszembe jutna egy).
2009. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hú én biztos felhívnék minden olyan embert, akivel bajom van és elmondanám a véleményemet. Aztán elmondanám minden szerettemnek, hogy szeretem őket. Legvégül pedig áthívnám a legjobb barátnőmet, aki amúgy leszbikus, hogy csókoljon meg, mert nem akarok úgy meghalni, hogy nem tudom, milyen egy lánnyal csókolózni:D

16L

2009. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Megkrnék egy bizonyos embert, hogy jöjjön át és igazán őszintén mondja meg, hogy mit érez irántam majd megkérném, hogy kezdjünk el nézni egy Tarantino filmet.
2009. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Vennék egy UZI-t és kimennék lövöldözni az utcára, hogy titeket is magammal rántsalak. xD Nehogy má' csak én szííjak:D.
2009. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!