Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoltál már arra, hogy...

Gondoltál már arra, hogy csinálnod kéne valami nem mindennapit amivel kitörsz az unalmas életedből?

Figyelt kérdés
Tört már elő belőled az ÉLNI vágyás? Ha igen mit tettél?
2010. aug. 17. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha lenne pénzem akkor elmennék sétarepülésre, ejtőernyőzésre meg ilyenekre.. biztos jó móka :)
2010. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen gondoltam rá nagyon sokat mostanság.

És szeretnék majd tenni is, csak ahhoz összekéne szednem a maradék energiámat:/

Viszont van amihez pénz is kellene, ami jelen helyzetben nincs túl sok...:D

2010. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.De voltam vidámparkban és utána falunap volt,és a közeli tavon lehetett beleülni egy ilyen vízen "járó" labdába(waterball walling asszem,de nem tuti),én csak hörcsöglabdának hívom.:D

Meg hát sok ilyet tettem még,ami nem hétköznapi..:)

2010. aug. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok penzem lenne kikoltoznek amerikaba!!
2010. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, tobbszor is, eletem tobb szakaszaban is, de nem olyan egyszeru. :) Most azzal tudnek valtoztatni ha le tudnam kuzdeni a betegsegem es lennenek barataim akikkel minden heten talalkoznek sulin kivul. Eleg mindennapi, de az eletem mar ez is nagyon feldobna. :)

Ha csak egy pillanatra 'torhetnek ki' a szokasosbol lemennek egy nagy siksagba ahol nem hall senki es addig ordibalnek meg visonganek amig csak birok, es szetvernek egy boxzsakot. :D Sok feszultseg van bennem amit nem tudok rendesen levezetni. :/

2014. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!