Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Közvélemény kutatás! Te...

Közvélemény kutatás! Te érezted már hogy valami nagyon hiányzik az életedből, de nem tudtad hogy mi az?

Figyelt kérdés
Magyarázatot nem adok,szerintem a kérdés önmagában is éppen elég érthető. (:
2010. dec. 14. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, általában tudom mi hiányzik. És ha valami hiányzik, azt megoldom, tehát mindig teljes az életem.
2010. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, sokáig éreztem azt, hogy hiányzik valami, csak fogalmam sincs, mi az. Aztán mostanában már tudom ki hiányzik, de ennek semmi köze a másik, előző hiányomhoz...
2010. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azért tudom mivel lenne teljes az életem. Csak nem küzdök érte.ez az ami már nem túl jó.
2010. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Sosincs olyan, hogy nem tudom.. mindig javítok ahol tudok és ha sikerült akkor tökjó minden ha viszont nem továbbra is dolgozom rajta.. azt viszont nehezen viselem, ha valami nem jön össze ahogy terveztem : )
2010. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

éreztem, de általában rájövök, hogy mi az.

sajnos ami most hiányzik, azt nem tudom megoldani :(

vagyis ha vállalnám a kockázatot, bolondot csinálnék magamból, és bátor lennél esetleg...de inkább még úgy sem :/

2010. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Én már éreztem. Akármennyi jó is történt, akárhogy is hajtottam, valami hiányzott. De nemcsak hogy hiányzott, teljesen üresnek éreztem magam belül, hiába voltak a barátaim, hiába teljesítettem jól, hiába próbáltam nem gondolkozni, csak boldognak lenni. Bebeszéltem magamnak hogy boldog vagyok, megvan mindenem ami kell..

De időnként belefáradtam, s rájöttem hogy teljesen üres vagyok belül, hazugság az egész, rohadtul nem vagyok boldog és rohadtul nincs meg minden ami kell. Éreztem, hogy van egy űr bennem, ahonnét hiányzik valami. Valami ami értelmet adna mindennek, valami amitől békességem lenne. Mindenféle dolgokat betettem ebbe az űrbe, de semmi se tudta igazán betölteni azt. Sem a jó teljesítmény, sem a barátok, sem a szerelem... sem semmi.

Szóval igen, éreztem:D De már megtaláltam.

2010. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. (:

Utolsó,és egész pontosan mi volt az a dolog? (:

2010. dec. 17. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Jézus :)

(utolsó, 20:34-es voltam)

2010. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindjárt gondoltam. :D :P

Köszönöm szépen. ^^

2010. dec. 18. 16:33
 10/12 anonim válasza:
100%
Úgy érzem 200,000,000.-Ft. Ennyi minimum...
2011. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!