Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Hétköznaponként mikor készülődök lefeküdni olyan 9 fél 10 fele, rendesen befekszem az ágyba elkezdek olvasni és nem az van hogy nem bírom abba hagyni az olvasást hanem egyszerüen nem bírok elaludni. Sehogysem. Lehunyom a szemem és már rebeg a szemem mert nem bírom csukva tartani egyszerüen nem megy az elalvás egyszer csak olyan fél 1 körül sikerült elaludnom, és reggel már 7 re ott kell lennem a suliba és mindig olyan álmos vagyok. Mit tegyek?
2011. dec. 16. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál meg lefekvés előtt egy bögre langyos tejet,az segít az elalvásban.
2011. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer velem volt olyan, hogy hajnali 3 ig nem tudom elaludni. Reggel 6-kor pedig már magamtől felébredtem, és nem voltam álmos kicsitse. Nem tudom ,hogy mi lehet.Ittam tejet is, de az se hatott.
2011. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem már 4éve ez van h bármit csinálok hajnali 2elött lehetetlen h elaludjak de már megszoktam alszom suliban vagy délután :D am nekem pl valoszinü azért van mert már a biologiai orám átszokott erre az alvásbeosztásra ugymond
2011. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: úristen xDD
2011. dec. 16. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
nem olyan durva ez amugy meg lehet szokni és végre csendespihizhetek ha már oviban sose aludtam délután :D
2011. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!