Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Mit vegyek...

Mit gondoltok? Mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit vegyek karácsonyra a barátomnak? (15 éves) Arra gondoltam, hogy ice watch órát veszek, mert van elég olcsón teszveszen, ami azt jelenti, hogy 3000 ft lenne. Kisebb ajándék nem jut eszembe, mégpedig azért, mert elég válogatós (legalábbis sztem), és olyat például, hogy parfüm, nem nagyon szeretnék.-nem használ semmiféle parfümöt, axe-ot, semmit. Válaszotokat köszönöm előre is.
2011. nov. 30. 21:29
 1/2 anonim válasza:
0%
hát ha ennyire igénytelen hogy nem használ semmit akkor wc sprééééét!-el tudom képzelni azt a tirpákszagot ami mondjuk tőle árad!
2011. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendszeresen fürdik, nem büdös, jó illata van, használ hónaljdezodort gondolom én, és szerintem nem gáz, hogy van egy olyan pasi akiből nem csak a 8kg axe szag árad... de kösz jóötlet segg*fej
2011. dec. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!