Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy manapság az emberek tisztálkodószereket ajándékoznak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem találjátok megalázónak? Esetleg célzásnak vehetik, vagy ilyesmi. Tőlem eléggé távol áll ez a dolog. Ti hogyan vélekedtek erről?
2009. dec. 24. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ hogy mit. Ha pl. kapsz egy közönsége szappant az lehet, hogí célzás, hog gyakrabban kéne mosakodnod.


De ha pl. dezodort kapsz (sziszegős szappan), az meg jelentheti azt, hogy túl sokat foglalod el a fürdőszobát.


Ha fogkrémet kapsz: büdös a szád.


Egyértelmű, nem?

2009. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom akivel vagy olyan viszonyban, hogy személyesebb ajándékot adj, gondolok itt kedvenc könyv film vagy CD akkor teddmeg és vegyél ilyesmit. Ha nincs ötleted? tele vannak a polcok a tusfürdő-dezodor-istentudja micsoda csomagokkal amik ízlésesen vannak csomagolva. Úgy gondolom ezek amolyan "semleges" ajándékok. De azért én örlök ezeknek mert általában nem veszek ilyen drága jó minőségű tisztálkodószereket. :)
2009. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez olyan nagymamás. :)
2009. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de öcsém azért örült egy ilyen szettnek, használja, elfogy, úgyis kell, a hozzá tartozó táska meg jó, ha utazik valahova, abba pakolhat. Én viszont mondtam, hogy nekem ilyent ne adjanak, ne azért, mert nem szeretem, hanem mert a bőröm érzékenyen reagál azokra, amikből van ilyen ajándékcsomag, amit meg használhatok, abból nincs ajándékcsomag.
2009. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is abszolút közömbös ajándék. Én is kaptam ilyet, és nem vettem sértésnek, pedig nem is közeli rokontól kaptam :)


Amúgy nem ismer, és fogalma sem volt, mit hozzon (vidékről jöttek fel). Nem ismeri az ízlésemet, nem látta még a lakásomat... szerintem ezzel nem lőtt mellé. De hát ahány ember, annyiféle elgondolás...

2009. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt glom, hogy azért adnak egyesek pl. tusfürdőt, dezodort (általában vmi totál ismeretlen márkát) ajándékba, mert nem ismernek, nem tudják, mi az amit szeretek, mire vágyom. Emellett kicsi az ajándékra szánt költségvetés, és nem akarnak beégni előttem, hogy még arra sem képesek, hogy összekaparjanak nekem vmit karácsonyra.

Hozzáteszem... számomra a karácsony nem az ajándékozásról szól, hanem Krisztus születéséről és a Szentcsalád ünnepéről, tehát nem foglalkozok vele. (Pláne, amióta faterom is mindig olyan dolgokat, gagyiságokat sóz rám, amit használni nem tudok, vagy amire sosem vágytam. Az első értelmes karácsonyi ajándékot felnőttkorom betöltése óta magam vettem meg. Ő uis nem, vagy csak ritkán törődik azzal, hogy mit szeretnék én. Azt hiszi, azt szeretnem, amit ő megvesz nekem, márpedig ez nagyon nem így van... :T ...Ritkán kapok tőle vmi jó holmit.)

2009. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én a mandulaillatú testápolómnak és tusfürdőmnek örültem a legjobban az ajándékaim közül... imádom a jóillatú tisztálkodószereket :)
2009. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi tesómmal szoktunk venni egymásnak, kozmetikai csomagot + magában sprayt, tusfürdőt, stb, viszont másnak óvatosabban adnék, csak ha tudom h mi a kedvence, m tényleg félre lehet érteni.
2009. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a családomtól elfogadom, mert tudják, hogy egy-egy jobb illatú/minőségű tusfürdőnek, samponnak én is örülök, de mondjuk a páromnak már nem venném meg, mert nem egy olyan ajándékfajta, amit neki adnék.
2009. dec. 25. 21:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sertes, ha gondosan valasztjak meg. En peldaul az egyik osztalytarsamnak zabpehely illatu szappant vettem, es tetszett neki. A nagybatyamnak meg egy utazaskor hasznalhato tisztalkocsomagot vettem, mert eleg sokat utazik, gondoltam jol jon majd neki. :D
2009. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!