Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy manapság az emberek tisztálkodószereket ajándékoznak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem találjátok megalázónak? Esetleg célzásnak vehetik, vagy ilyesmi. Tőlem eléggé távol áll ez a dolog. Ti hogyan vélekedtek erről?
2009. dec. 24. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos, hogy kitől kapod és mit kapsz pontosan. Abból tudod, hogy célzás-e vagy sem. Én idén kaptam ilyen szettet az egész családdal együtt. Gondolom, hogy ez volt a legkézenfekvőbb ajándék. Nem találom sértőnek. Én fogyasztó tablettát is kaptam, azt viszont egyértelműen annak veszem és szerintem nagy bunkóság ilyet adni. Az nem ajándék, hanem ünneprontás.
2009. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ajándék, az ember jobban hasznát veszi, mint pl egy rosszul megválasztott ruhadarabnak (nem egyszer kaptam már, vagy ronda volt, vagy nem az én méretem:S), az ilyen ajándékszetteknek, amiket drogériában lehet kapni, mindig örülök^^ Legalább arra nem kell költeni, és tényleg olyan dolog, aminek van értelme, akkor meg kifejezetten jó, hogyha nem ismerek valakit, ezzel szerintem nem lehet melléfogni. Nem tartom megalázónak, tudom magamról, hogy ápolt vagyok, így nem lehet célzás.

Viszont amit az előző válaszoló írt, a fogyitabletta, nah az szerintem kritikán aluli pofátlanság.

2009. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha egyszer dagadt valaki. Lehet segítségnek szánták, mert úgy voltak vele, hogy biztos magának nem tudja megvenni.
2009. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18:45: én vagyok a fogyi tablettás. Meg tudnám magamnak venni, lenne rá pénz, de fogyasztó tablettával nem lehet fogyni. Te is eshetsz még ilyenbe, úgyhogy ne dagadtozz, mert gondolom, hogy neked sem esne jól. Én most szültem egyébként.
2009. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mindig egy bizonyos fajta elég drága, de nagyon jó minőségű márkát használok, ezért nagyon örülök, ha bármit kapok, ami ilyen márkájú.
2010. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!