Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ajándék...

Mit gondoltok erről az ajándékomról? A páromnak szeretnék karácsonyra karláncot adni, amibe gravíroztatnék.

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már és sajnos sokakat le is szóltak avégett, hogy ez a gravíroztatás dolog "gyerekes..." stb. Szerintem csak akkor az, ha pl azt iratom bele, hogy: 'Jucitól Mucinak' v. 'I love you'... Én csak szimplán a keresztnevét szeretném beleiratni. És nem tizenévesek vagyunk már...

Köszönöm a véleményeteket!


2009. nov. 10. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

szia!


Miért lenne gyerekes dolog a gravíroztatás??? ahogy írtad, a szöveg "minősége' a döntő. Bár mondjuk lehet olyan is, hogy két ember annyira szereti egymást hogy az ő stílusukba belefér a "pucikámnak mucikámtól".

2009. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy a no vagy a ffi? Mert nonek jo ez az ajandek, viszont ffi-nak szerintem nem.

Es az sem mindegy, hogy kivul lesz gravirozva a karlanc, vagy belulrol? Mert ha kivulrol lesz, akkor ha ffi-nek akarod, nem jo. Viszont belul jo.

Ha nonek lesz, akkor mindenkepp jo, kivul is es belul is.

Nekem is van egy arany nyaklancom, amin egy nagy sziv log, es a nevem van belegraviroztatva. Ezt a szivet en csinaltattam regebbi gyurukbol. Ez a sziv a nevemmel egyutt annyira kulonleges es egyedi, hogy nem egy ember megkerdezte mar, hol vettem?!

2009. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire jó ajándék, az függ attól is, hogy ő mennyire hord ilyesmit. Épp a napokban beszélgettünk erről a párommal. Egyikünk sem hord ékszert, szinte sosem. A párom ezen kívül mindent "szeret" elhagyni is. Több exével volt ebből vitája, volt amelyik úgy gondolta, hogy tarthatatlan, hogy nincs neki, holott megbeszélték, hogy azért nincs, mert nem szereti és vigyázni sem tudna rá. De azért csak kapott tőle egyet, amit sajna tényleg elhagyott. Óriási balhé lett belőle.

Szóval azért puhatold ki, nincs-e neki is ehhez hasonló idegenkedése az ékszerekkel kapcsolatban.

2009. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Akkor pontosítok: én vagyok a nő, huszonévesek vagyunk, és komoly a kapcsolatunk!

A párom nyakláncot hord, amit szeret is. Egyszer kapott tőlem egy komoly órát, azt is szereti, úgyhogy ezzel nincs probléma :)

Ilyesmire gondolok: [link]

amiben van egy kis "betét" és annak a külső felére.

2009. nov. 10. 19:17
 5/9 Winner of Royal Hill válasza:
55%

Szia!

Szerintem nagyon jó ötlet! Én is szeretek egyedi ajándékot adni!

Annyit még,hogy ha jól tudom a nemesfémeket inkább vésetni érdemes,mert a gravír nem mindig mutat jól rajtuk. Ezt azért majd kérdezd meg az ötvöstől vagy ékszerésztől!

További sok boldogságot nektek!

2009. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Lehet, hogy elírtam (gravír/vésetés), mindenesetre a városunkban jónevű ékszerésznél szeretném csináltatni, csak jó lehet :) Egyébként én is szeretek valamennyire egyedit adni, vagy legalábbis olyat, amiről tudja az ajándékozott, hogy nagy gonddal választottam ki, mert szerintem ez többet számít, mint az értéke.

2009. nov. 12. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú mi imádjuk a párunkkal a gravírozott szövegeket. Én már mindent gravíroztam neki, cigitartót, kulcstartót, csináltam fénykép alapján olyan üveg képet, a jegyürünk is gravírozva van , házassági évfordulónkra pecsétgyűrüt graviroztam. Él hal a párom az ilyenekért mert neki ez személyes nem tucat dolog, konkréntan neki szól. Már én is gondoltam hogy karláncot veszek de drága még ezüstbe is. Ő ékszert sosem hord, de ha megveszem neki mindenképp hordani fogja mert annyira szereti, hogy tőleem kapja.

Bátran lehet kívúlről is gravírozni. Van férfi aki büszke erre, hogy látványosan megmutathatja a világnak, hogy szeretik őt.

2009. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok!

Látod, én is pontosan így vagyok: ne legyen tucat! Egyébként csak sejtem, hogy nem lesz olcsó, de ezüstöt szeretnék mindenképp. De belefér, mert együttlesz a karácsonyi és a szülinapi ajándéka.

2009. nov. 13. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet!!!
2009. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!