Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtak már vissza valakit...

Hívtak már vissza valakit statisztának Brad Pitt World War Z zombifilmjéhez?

Figyelt kérdés
Tegnaptól ígérték a megkeresést ha minden igaz
2011. szept. 16. 12:02
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:

Szerintem a kiválasztáson csak pofára mentek.

Aug. 26-án dög meleg volt, mivel motorral mentem, izzadt, csapzott voltam + 1 hetes borosta virított a képemen.

És amikor felhívtak (fentiekben taglaltam) csak annyi volt a hölgy kérése, hogy a borostát ne vágjam le. A haj nem számít, mert úgy is sisakban leszek. Szal a testmagasság nem hinném, hogy számítana.

Én sem vagyok egy kosaras alkat a 180 centimmel.

2011. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
Hmmm mennyi jóképű, ősember forma lesz ott. Ha vissza is hívnának, azt hiszem nem ott fogok férfiakra vadászni :DD
2011. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
Hat gyerekek...noket, lanyokat nem nagyon hivnak..:(
2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:

Nem az a baj, hogy fiúkra van szükség, hanem, hogy sztem úgy kellett volna meghirdetni a castingot, hogy: Elsősorban fiúk jelenkezését várjuk, de néhány lányra is szükség lesz.

Sztem így illett volna.

Nem?

2011. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
Én is jelentkeztem a filmbe. 19 éves vagyok, és LÁNY. Én nagyon reménykedtem, hogy visszahívnak, mert 4 kérdésből 3-ra megfeleltem valamilyen szinten. Katonai Egyetemen tanulok, szóval tudok valamit a katonaságról, önvédelmi tapasztalataim vannak, hiszen azt is tanultam, ráadásul táncoltam is, mivel színészetet tanultam 12 évig. Folyamatosan ráérnék, azt húztam alá. Sztem ne adjuk fel a reményt mi lányok, mert facebook-on olvastam h valakit tegnap hívtak vissza. Azt is hallottam h lányokról még nincs konkrét lista h kit hívnak vissza, ez egy 21-ei infó. Szval sztem még van remény.
2011. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
Hat nekem az jon le ebbol az egeszbol, hogy lanyokra alig van szukseg.
2011. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:

½ 2-18 ig. tartott a ruhapróba + a szituációs gyakorlat.

Voltak lányok, akiket öltöztettek, de ők valahogy eltűntek valahova.

A minket levittek az alagsorba szituációs gyakorlatra.

(gondolom a lányoknak is hasonló szituációs felmérésen és kiválasztáson estek át.)

Lényeg az volt, hogy minél riadtabb arccal kellett a képzeletbeli zombik elől futni.

A másik feladat, hogy bottal hadonászva minél agresszívabb arcot vágj.

Mind két szituban üvölteni kellett, mint állat. (egy feltétel volt, hogy angolul nem szabadott káromkodni, és a forgatás alatt mosolyogni ( már a felvétel közben), mert az azonnali kirúgáshoz vezet)

Szerintem most a harcos túlélőket választják ki.

Mivel egy túlélő társadalom nem csak harcos Nőkből és Férfiakból áll, úgy gondolom, hogy kellenek még Nők bőven.

2011. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:

Ja. Egy-két nőt behívnak. De alig kellenek nők. És ez tök szemétség, mert akkor így kellett volna meghirdetni a castingot és nem úgy h Hölgyek urak gyertek több ezren kelletek. Mindegy.

Örüljetek fiúk,h ti bejutottatok, én is örülök nektek.

Sok sikert. Azt sajnálom a legjobban h nem lehetek ott veletek. Szarok a filmre. :)

2011. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
Most jön haza a szomszédom, ő nő, mára hívták be ruhapróbára. Megkérdezte a lányok sorsát, és ott azt mondta az illetékes, hogy már az összes nőt visszahívták, a mai nappal bezárólag. Szóval a lényeg, hogy keresztet vethetünk az egészre. Maximum úgy van esélyünk bekerülni, hogyha valamelyik statiszta hibázik, pl.: elneveti magát a felvétel közben, az automatikus kirúgást jelent, és akkor gondolom kell helyette pótlás. Hát ez szomorú :( Teljesen ki vagyok bukva. Azt hittem tuti visszahívnak, hiszen katonai Egyetemre járok, van némi fogalmam a katonaságról, önvédelmet is tanultam, plusz a táncos kérdésre is megfeleltem, hisz tanultam táncot is. Egyedül vasipari tapasztalatom nem volt, mint sokan másoknak. Ráadásul 12 évig tanultam színjátszást. Nagyon reménykedtem, sőt ingyen is elvállaltam volna, mert ez az életem. Nem baj nem keseredünk el lányok :)
2011. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
Mondtam, hogy lányokra alig van szükség. Amúgy meg a szervezők bejuttatták az ismerőseiket nagyrészt és csak max 100 idegennek volt esélye. Mint pl az a hülye dopeman is így került be ismerős segítségével. Nem baj, én majd jót mosolygok magamban, ha vmelyik protekciós statiszta irtó gázul szólal meg oroszul. Amúgy meg sok sikert és gratulálok azoknak akik bejutottak (nem protekcióval). :) Érezzétek jól magatokat.
2011. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!