Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtak már vissza valakit...

Hívtak már vissza valakit statisztának Brad Pitt World War Z zombifilmjéhez?

Figyelt kérdés
Tegnaptól ígérték a megkeresést ha minden igaz
2011. szept. 16. 12:02
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:

Vmelyik hírnek kell, vmelyiknek nem kell jelentőséget adni.

Én csak azt nem értem, hogy az orosz tudás az melyik szerephez kell? túlélő vagy katona? (zombi kizárva :) )

Valaki válaszoljon!

2011. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Katonáknak kell az orosz tudás, nekünk legalább is ezt mondták. MEg azt is hogy nem kell nagy dologra gondolni, max néha bekiabálni hogy jönnek v ilyesmi
2011. szept. 21. 10:22
 23/56 anonim válasza:

Aha. Máshol meg azt írták, h a lakosok lesznek az oroszok. Semmit se lehet biztosra venni :)

Viszont én úgy hallottam a katonákat, zombikat már értesítették, szal ennyit értem az orosz tudásommal.

2011. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Beszéltem telefonon ismerősömmel. Mindjárt ott van ruhapróbán és ha van valami szimpatikus szervező, megpróbálja megtudakolni tőle, hogy várjuk e még a hívásukat
2011. szept. 21. 10:36
 25/56 anonim válasza:
Köszi, aranyos vagy, kérdezzen rá oroszra légyszi
2011. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim válasza:

Hát, nem tudom... sok szempontot figyelembe vehettek! Annyira lutri az egész! :S

A csaj, akit említettem, hogy bekerült, azt írta pl.: hogy állítólag a testmagasság, alkat, és a tánctudás volt a zombiknál a döntő szempont. De sok ember panaszkodott például ezzel kapcsolatban is, mert folyamatosan ráér és táncos múlttal is rendelkezik (detto én is), és mégsem csörögtek... :(

2011. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Megkérdezte és azt mondták neki, hogy még nem fejeződtek be a kiértesítések.
2011. szept. 21. 13:47
 28/56 anonim válasza:
A barátod mit tapasztalt ruhapróbán? Milyen volt a többi statiszta? Mármint milyen alkati és egyéb adottságok voltak nyerőek ami miatt pont őket beválasztották? Írtad hogy még tart az értesítés. Sokat hívnak még be, vagy már nagyjából lezárult a válogatás?
2011. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Mindenféle arc volt. Teljesen vegyes. Fiataloktól az öregekig. Alkatilag is teljesen különbözőek voltak. Nem volt ott zombi statiszta csak túlélő. Öltözködtek meg megtanultak zombit ölni.


Az értesítés pedig folyamatban van, ennyit tudni.

2011. szept. 21. 14:25
 30/56 anonim válasza:
hát jó lenne, ha felhívnának...de vhogy alig látok rá esélyt. Olyan késő van már.
2011. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!