Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtak már vissza valakit...

Hívtak már vissza valakit statisztának Brad Pitt World War Z zombifilmjéhez?

Figyelt kérdés
Tegnaptól ígérték a megkeresést ha minden igaz
2011. szept. 16. 12:02
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim válasza:

Igen, nyilván azok kerülnek előre, akik már eleve rendelkeznek statiszta múlttal.

Én lennék a legboldogabb, ha 15 után, de neten is mindenhol az van, hogy 15.-éig és logikus is, hiszen október elején kezdődnek a forgatások. Előtte még egyszer meg kell vhol jelenned, plusz betanítás-szerűség is van.

De ha hívnának téged, mindenképp szólj itt!!!:)

Спасибо!!!

2011. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Ha hívnak, írni fogok. Remélem ti is :)
2011. szept. 19. 17:52
 13/56 anonim válasza:

Én is úgy hallottam hogy 15-e után értesítenek. Nem hinném, hogy ennyien félrehallottuk.


Itt van némi infó, szerintem itt jelzik, ha lezárult a válogatás, hiszen többen is rákérdeztek.


[link]

2011. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Egyik haverom most hívott, hogy 10 perccel ezelőtt felhívták, hogy bekerült statisztának
2011. szept. 20. 15:56
 15/56 anonim válasza:
Akkor tényleg javában zajlanak még az értesítések...viszont annyian jelentkeztek, h alig látok így is esélyt.:)
2011. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim válasza:
És megkérdezhetem, hogy a haverod, akit hívtak, fiú vagy lány?
2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
és az orosz nyelv kapcsán hívtak már vissza vkit? vagy csak zombinak hívták a haverodat?
2011. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Fiú 33 éves kb. Tanult oroszul, de elfelejtette beírni. Vasgyári munkás lesz/túlélő valami ilyesmi. Azt mondta, hogy ilyen emberből 150 kell. Azt húzta be, hogy folyamatosan ráér és az első válogatási napon volt már.

Holnap lesz ruhapróbája és már azt is fizetik 3200 ft/óra v valami hasonlóra emlékszem.

Első forgatási napok: október 3-4-5.

Remélem jól emlékeztem mindenre, ha kérdésetek van majd megkérdem tőle.

2011. szept. 20. 19:36
 19/56 anonim válasza:

Csak szerintem furcsa ez az egész casting-dolog? Először én is nagyon beleéltem magam, meg minden, de az elmúlt 2 napban olyan "híreket" hallottam, hogy 150 embert keresnek zombinak, illetve most írta a kérdező is, hogy 150 kell a túlélőkből is. Akkor mi volt tulajdonképpen az, hogy "Több ezren fogtok kelleni"???!!!

Illetve egy csaj, aki zombi lesz, azt írta facebookon, hogy állítólag nagyon kevés csaj vállalja el a zombi szerepet, mert hogy kopaszra kell borotválni a fejed!? Ez azonban megint csak szöges ellentéte annak, amit a castingon mondtak, hiszen nekem a fotós csaj kifejezetten szólt a fotózásnál, hogy engedjem ki a hajam, mert minél hosszabb, annál jobb! Akkor most tulajdonképpen mi is van???

Jah, és nem beszélve arról, hogy ha állítólagosan 150-150-150 ember kell zombiból, katonából és túlélőből, akkor a neten és a méltán híres közösségi oldalakon miért nem jelentkezik több ember, hogy bekerült a statiszták közé? Össze-vissza kb. 3 embertől hallottam, hogy hívták, de abból is csak 1 volt, aki ő maga... a többi csak "a haverom bejutott" címszó alatti poszt volt.

Érdekes szerintem...

2011. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Szerintem először azokat hívják vissza akik folyamatosan ráérnek. Azt mondták nekünk válogatásnál, hogy kell egy kb 500 fős mag akik mindig ráérnek és a nagyobb jelenetekhez hívják majd azokat akik alkalmanként érnek rá.
2011. szept. 21. 10:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!