Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívtak már vissza valakit...

Hívtak már vissza valakit statisztának Brad Pitt World War Z zombifilmjéhez?

Figyelt kérdés
Tegnaptól ígérték a megkeresést ha minden igaz
2011. szept. 16. 12:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Hil lehetett jelentkezni?
2011. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Volt már ismerősöm akit vissza hívtak.. de valóban .. állítólag innentől telefonálgatnak
2011. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:
Én megkérdeztem külön, és szept 15.-ig értesítették már az embereket.
2011. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Szept 15-ig? Nekünk válogatáson azt mondták, hogy 15-től kezdik felhívni a népet
2011. szept. 16. 15:18
 5/56 anonim válasza:
Szept. 15-ig. Max ha vkinek mégsem volt jó, akkor lehet, hogy felhívnak mást később, de biztos h szept 15-ig! De nagyon aranyos, h vki szept 15 utánt értett...:)
2011. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Ó basszus szept 14-én 10 percig nincs nálam a telefonom akkor volt egy nem fogadott hívás, de nem írt ki számot így vissza sem tudtam hívni. Szóval akkor beszoptam :(
2011. szept. 16. 17:01
 7/56 anonim válasza:
Aranyos, h így aggódsz, amiért 10 percig nem volt nálad a telód. Nem hiszem, h ők hívtak. Vagy megpróbálták volna később.
2011. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak nagyon beleéltem magam, hogy zombifilmben lehetek zombi :) Akár ingyen is vállaltam volna, de lett volna egy jó sztorim
2011. szept. 16. 17:43
 9/56 anonim válasza:
48%
Igen,engem is érdekelt volna...de valszeg protekciósok jutottak be. De biztos vok benne, h sok visitozó csaj lesz ott, akik elviselhetetlenek a brad pitt mániájukkal...:) Szal legalább őket nem kell nézni, meg hallgatni
2011. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim válasza:

Hát érdekes minden esetre, hiszen a válogatáson 1 barátnőmmel és két ismerősével voltunk, és mind a 4-en azt hallottuk, hogy 15-TŐL (vagy szeptember közepéTŐL) hívják vissza az embereket, nem pedig addig!

Nem lehet, hogy Te értettél félre valamit?


Egyébként meg várható volt, hogy aki "csak" utcáról téved be a castingra, nem jut be, mert elsőként azokat veszik be, akik már statiszta múlttal rendelkeznek! Utána meg van válogatási lehetőség, hiszen a hajléktalanoktól a családapákig elég széles körben jelentkeztek a népek! :P

2011. szept. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!