Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan képet szerezni...

Szeretnék olyan képet szerezni ami myvipen mostanában divat, vkinek esetleg van ien képe? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

vipen páran ki szoktak rakni 1 képet amin az áll h "írd meg kommentben a számot h mit szeretnél csinálni velem"


nagyon kellene ien kép ha vki tudna segíteni h honnan szerezhetnék megköszönném.^^

csak ne csajos legyen

17/F


2009. ápr. 10. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Azt tudsz csinálni magadnak egyszerűen paintbe is, leszedsz netről 1 képet és írsz magadnak 1-től 20-ig (például) lehetőségeket vagy valamilyen szöveg vagy képszerkesztővel azzal szebb lesz vagy esetleg valakitől lecsórod xD
2009. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
nem tudom h honnan tudnál iet szerzni. Vki más biztos igen.--- Muhaha.
2009. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
miér nem mentesz le egyet,és teszed fel magadnak?:D mindenki ezt csinálja..
2009. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de nekem nem jön be a pillangós megy isten tudja mien figurás.:D

meg csak gondolják magukban a csajok h az én kezem munkáját dícséri (:

2009. ápr. 10. 23:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, miről van szó? Valaki linkeljen már be egy ilyen képet legyen szíves
2009. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok linkelni, de arról van szó, hogy van 1 kép és be van számozva és ilyemsi kérdések, hogy, mit szeretnél velem csinálni?

1. Barátkozni

2. Csókolózni

3. Megverni

Stb :D

2009. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]



este sikerült csinálni ez alapján 1et magamtól igaz photoshop-al.

2009. ápr. 11. 14:12
 8/12 anonim ***** válasza:

sztem ez akora sz_a_r.... nálam le is írja magát kb az akinek ilyen felvan téve..hulye önimádó egoisták.. >_<"

mer nekem ez jön le belőle: felmész vipre megnézed a comikat: jaaaj de édesek..óhh puszit is adna ^^ (áhh igen megértem mert én ilyen kib:a:szott sexy d_ö_g vagyok...) jaj ő meg megölelne?! de jó nekem....


blőőőő.....szánalmas

2009. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nah csak sikerült elküldenem amit akartam xD
2009. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az én vipemen normális 16-17éves csajok vannak szóval nem ien nyálasak.


de énse vagyok ám egoista:D

2009. ápr. 11. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!