Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire divat mostanában ez...

Mennyire divat mostanában ez a haj?

Figyelt kérdés

Ami elől-hátul egyforma hosszúságú,nincs benne fokozat,kb ilyesmi,csak picivel rövidebbe:

[link]


2011. máj. 2. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát érdekes lehet szerintem tépesd meg vagy csak csináltas fufrut és ak szép leszel:P
2011. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tépett volt már eddig is,frufrum az van,és most ilyenre gondoltam,mert ilyen még nem nagyon volt.Azért köszi :)
2011. máj. 2. 22:07
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez a haj unalmas
2011. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

szerintem is fura és divatjamúlt. ha unod a frufru + tépettet, miért nem próbálsz meg egy teljesen új fazont, pl. rövidebbet?

[link]

[link]

2011. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én már csak azért is ilyenre vágatnám, mert utálom az agyontépett, egészségtelen kinézetű egyen frizurát. Minden 2. lánynak olyan van, szerintem alapból ronda, hiába az a divat. Az egészséges, dús és fényes haj sosem megy ki a divatból. (Egyébként már ez a vasalt tépett szutyok sem divat, csak itt még le vannak maradva.)
2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha anyukád körbevágta volna otthon ollóval nagyon vigyázva, hogy mindenhol szál pontosan ugynolyan hosszú legyen, ha kisfiú lennél, bilit is rakott volna rád. Nem szép.
2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem jó :S Mindenképpen egy hajban legyen dinamika és fokozat... mármint úgy értem hogy eggyik tincs rövidebb mint a másik stb... Ez a haj így túl átlagos.. :S
2011. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és szerintem Ez egy igazi haj : [link]
2011. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez póthaj, és most ha arra gondoltok hogy az alja miért olyan egyenes mintha otthon vágták volna hát azért mert mű haj


A kérdésed két értelmű vigyázni kell :D

2011. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy sz*rul néz ki kegyetlenül, hanem még csak nem is jó a hajadnak. Sokkal jobbat tesz neki, ha a különböző rétegei más hosszúságúak. Nem kell totál tépett-vasalt szutykot csináltatni, csak Ettől még lehet szép, hosszú haja valakinek. Nekem is hátközépig ér (a leghosszabb, legalsó rétege), viszont elöl féloldalas frufrum van, és lépcsőzetesen az arcomat keretező tincsek.
2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!