Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire divat mostanában ez...

Mennyire divat mostanában ez a haj?

Figyelt kérdés

Ami elől-hátul egyforma hosszúságú,nincs benne fokozat,kb ilyesmi,csak picivel rövidebbe:

[link]


2011. máj. 2. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem tök sima hajam van mindenféle fokozat és tépés nélkül mindenhol egyforma, mégsem unalmas, mondjuk nem is így néz ki mint ezen a lányon.. és igen ez amúgyis póthaj azért mutat így. a valódi haj úgyis felvesz egy természetes formát.

21/L

2011. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

13:43-as válaszolóra reagálnék.

Pont attól törik jobban a haj, ha fokozatosra van vágva, mert nem egyformán súrlódnak egymáshoz a hajszálak és eltörik egymást. Vágni is nehezebb úgy a hajvégeket. Ha egyenesre van vágva a vége könnyebb frissíteni egy vágással és jobb a hajnak is.


Amúgy egyenes hajon nekem sem tetszik az egyenesre vágott végű, inkább az U alakú. [link]

2011. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szeintem vágasd rövidre nekem nagyon tetszik rihannámnak ez a haja [link] barinőmnek most lett ilyenre vágatva cska kicsit hosszabba és nagyon jó %!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

15:45-nek:

Én nem mondtam, hogy a hajvégeknek jobb a fokozatosra vágás. A hajhagymáknak tesz jót.

A hajvégeknek sem olyan rossz szerintem, amire te gondolsz, az inkább a ritkítás, amikor szinte teljesen random vannak olyan hajszálak, amelyek rövidebbek...:)

2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A hajhagymáknak? Mi köze van a hajhagymáknak ahhoz, hogy fokozatos-e vagy nem? Tuti, hogy semmi. Na, mindegy, nem akarok itt fennakadást okozni, gondolom a kérdező nem örül nekem. o_o
2011. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hát akkor ilyen nem lesz :D Bár sztem ha egyformára vágatnám,akkor az enyém se így nézne ki mint itt a csajon,mert ez így sztem sem annyira szép. Rövidre azért nem akarom vágatni,mert nagyon szeretem a hosszú hajat,most már majdnem a derekamig ér(feketébe),csak csúcsban végződik,és elől vmivel rövidebb,de nem kimondottan tépett. Csak gondoltam újítani kellene vmit,mert kezdem unni :)
2011. máj. 4. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!