Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt illik adni a...

Mennyi pénzt illik adni a locsoló gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Külön gondolom a szomszéd,a rokongyerekeket stb...
2009. ápr. 9. 10:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
A második vagyok,azért lettem leszavazva,mert Én adok?Van egy 6 éves fiam,ő ezt visszakapja ugyan azoktól akiknek Én adok.Akkor ne adjam vissza?Ez a családban egy régi szokás,válság ide,vagy oda a gyerekek örülnek Neki,nem tehetjük meg,hogy beszüntessük.És mellesleg ezt a pénzt hasznos dolgokra szoktuk költeni,cipő,ruha,és nem a gyerek szórja el...
2009. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%
Egy forintot se. Adj neki tojást (csak a rendőr meg ne lássa).
2009. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%
Láttom én is le lettem szavazva...Amúgy meg bármennyire is fájó ez az egész nem szól semmiről a csak arról hogy csokit és pénzt adnak a gyereknek...SEMMI köze nincs már az eredeti ünnephez...De nem mindegy?Amit mi kiadunk azt vissza is kapjuk...Szerintem elég gáz ha a gyereked kapott egy helyen pénzt és csokit te meg nem adtál nekik smikor ők voltak...Pl.mi is ez alapján csokiből is csak jó fajtákat veszünk nem tejmasszákat stb. szóval nincs min vitatkozni szerintem...Le lehet pontozni csak leírtam a véleményem...
2009. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok! Én 13 éves vagyok, és lány. Kifejezetten gyűlölöm, hogy azért jön ide valaki, hogy pénzt kapjon. Inkább alszok 11 óráig, és mikor felkelek jönnek a rokonok. Azok meglocsolnak, és nem várják el a pénzt. Csokitojást kapnak likőrrel :D. Jah, és kedves " Nálatok nagy válság lehet" válaszoló... Azt meg hogy a fenébe gondolod, hogy 2ezer forintot kapj mindenhol? Könyörgöm... ez nem egy aranyos hagyomány volt régen? Sima vízzel locsoltak, és nem büdös parfümökkel. Ja, és ha tudni akarod meg van rólad a véleményem, hogy te is csak a pénzért mész. Ja, és azt se hagyjuk ki, hogy KÉPZELD! tényleg válság van, sok gyerek egy kis cukorkát sem kap, és te még pénzért mész... pfff... Ja és a kérdezőnek: ha nagyon szeretnél, akkor adj a gyerekeknek 500 Ft-t.


Most le lehet pontozni, én csak a véleményem írtam le.

2009. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%
Pont azt írtam később hogy amennyit mi KAPUNK annyit vissza is ADUNK...és nem megyünk soha el mindenhova hogy sokat kapjunk hanem csak a család és barátok...azt meg nem én mondom mindenkinek hogy adjanak pénzt...Kis korom óta ennyit kaptam arról meg nem én tehetek...Amúgy meg nekem több ismerősöm van aki nálam legalább 3x többet szoktak kapni...Szoval nálunk ahoz képest ennyi az átlagos...És kész ne folyton engem hozzatok fel..
2009. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Én csokitojást szoktam adni, meg sütit, bort/üdítőt, de szerencsére olyan locsolóm nincs, aki pénzt vár el. (Ha lenne is, csak 1x tudna eljönni :))
2009. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
Én nem adok pénzt, de ott kezdődik a dolog, hogy be sem engedek akárkit... Főleg nem olyanokat, mint az egyik hozzászóló. Nehogy már így keressen pénzt, menjen el dolgozni.
2009. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%

vagy esetleg a megmaradt csokimikulásokat lehet odaadni


jó móka lehet :)


persze ezt csak a nemköszönő rossz lurkóknak

2009. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kisgyereknek nyugodtan lehet százast kétszázast adni. Rokonnak 500. És mellé vehet picicsokit(sportszelet) vagy tojást.

Attól is függ hol laksz. Lehet hogy van ahol kevés.

Ha egy csokitojás árát adod, az o.k., nemigaz??

Szerintem nem rossz szokás. Más ünnepeken is szokás gyereknek aprópénzt adni, régen is az volt. Szerencsét hoz.Választhat tojást is, csak azzal már nem tudnak mit kezdeni, nem tudnak már hol tojásdobálást játszani.

Békés megyei faluból.

2009. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%

Kisgyereknek a 200, de a nagy sajátnak 5000 legalább.

rokonnak 500-1000.

2009. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!