Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt illik adni a...

Mennyi pénzt illik adni a locsoló gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Külön gondolom a szomszéd,a rokongyerekeket stb...
2009. ápr. 9. 10:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
150 Ft - szomszédnak
2009. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Én a szomszédnak egy 500-ast,rokonnak egy ezrest adok.Ez kb össz 7 ezer lesz,de kevesebbel nem szúrhatom ki a szemüket szerintem.Legalább egy fagyira teljen Nekik belőle....
2009. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
150? akkor inkább ne is adj pénzt hanem vmivel kínáld meg(üdítő, alkohol) vagy vmi csokit adj
2009. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Hát nálatok tényleg gazdasági válság lehet...Én mindenhol minimum 500 Ft-ot de inkább 1000-et kapok de több helyen 2000-et de néhányon az fölöt...Szoval nem értem mi van veletek:S
2009. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Ja és azt elfelejtettem hogy a csoki mellet kapom ezeket és kb 15 helyen szoktunk lenni...Utolsó voltam.
2009. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
hát szerintem ez kortól is függ. Tehát egy 10 éves gyereknek ha adsz 500ft-ot akkor egy 17 évesnek mennyit adsz? Tehát függ a locsoló életkorától és a te életkorodtól is függ szerintem!
2009. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit,ne a pénz miatt járjanak már locsolkodni a gyerekek.Ezt olyan visszataszítónak találom!
2009. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem valami jó szokás pénzt adni. Nálunk csokitojás és legfeljebb jelképes pénz, gyerekkoromban 10 fillér, mostanság 1 Ft. Ki nem állhattam, amikor olyan gyerekek jöttek hozzánk locsolkodni, akik más napokon az utcán nem is köszöntek, ilyenkor meg tartották a markukat. Nálunk a vendéglátás és csoki, esetleg a családon belül a kicsi gyerekeknek még valami ajándék, amit meg lehet találni a fűben. Arra figyeltünk viszont, hogy akik hozzánk jöttek locsolni, ahhoz apukám és a bátyám is elment. A "törzsgárda" tudta, hogy nálunk sütire, üdítőre, nagyoknak tojáslikőrre, csokira lehet számítani. Általában akik ezt tudva jöttek, azok a hétköznapokon is szívesen tartották a családdal a kapcsolatot. Mostanában inkább kirándulni megyünk Húsvét hétfőn, mivel ritkán jön össze a család, ki kell használni.
2009. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

egyetértek valahol 11: 31 essel. TÉnyleg ne a pénz miatt. Én a szomszéd kisfiút engedem ide, Ő 4 éves, neki élvezet az egész és játék, és ha kap csokit még jobb.

500-000 nél többet rokongyereknek sem adnék és nem az alábbi okok miatt.

szerencsére a felnőtt haverok sem ezért jönnek, dumcsizunk utána, sütizünk. El se várják.


Off :

És nem tudom ki mondta, hogy ,, nálatok akkor tényleg válság van, höö azzal ne szúrd ki a szemét" de ha ez az illető azt hiszi, hogy mindenki megengedhet magának locsolónként minimum ezret az jó világban él.

Mi nem vagyunk szegények, de anyukámnak hónapok óta nincs munkahelye, és élettársa is 40 % al kevesebb fizetést kap a válság óta. A keresztgyerekeinek szánt pár ezrest is valszeg kölcsönkéri. Én tudom, hogy ajándékot nem kapok, nem is kell, éppen emiatt, karácsonykor is elég volt egy ,,boldog karácsonyt" köszöntés és hogy Vele lehetek , és nem csinált hülyeséget, mert megalázva elküldték.

2009. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Én írtam de nem úgy gondoltam hogy mindenhova elmegyek és ott kapok annyit hanem a szűk családi kör és barátok és akik jönneke hozzánk és nem megyek mindenhova ezért csak akikkel jóbban vagyunk egyépként is...de nálunk ez már megszokot...Azért írtam még ha kicsit nyersen is fogalmaztam.
2009. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!