Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jellemzői vannak egy...

Milyen jellemzői vannak egy szűz csillagjegyű férfinak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
www.harmonet.hu
2009. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a horoszkópos cucc egy nagy humbug. Én is a szűz jegyében születtem. Én barátságos, kedves, odaadó, figyelmes, romantikus alkat vagyok.
2009. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tade ***** válasza:
100%
Altalaban 2 fele szuz letezik. Mivel en is a szuz jegyeben szulettem es a parom is, van tapasztalatom :) En nyitott vagyok,de ugyanakkor kritikus, az a "human" tipus Kepzomuveszetin vegeztem, imadom az eletet, a kulonbozo kulturakat. Tehat az egyik tipus, a muveszi szuz. A parom viszont "real" beallitottsagu, nagyon preciz, soha nem biz semmit a veletlenre, mindig tudja mit akar. (ugyanugy az agyban is :)) Tehat kiegeszitjuk egymast, de van a szuzeknek egy rossz tulajdondsaguk is. Nagyon onfejuek, ontorvenyuek, es nehezen engednek az igazukbol. Pl. mikor osszveszunk, akkor az 100-as, hogy aznap szoba sem allunk egymassal. Viszont a szuz szulottje nem arrol hires, hogy kimutatja az erzeseit, de ha egyszer ratalal a szerelem, akkor egy huseges tars, minden ertelemben egy eleten at.
2009. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Az egyik féle tud rántottát készíteni, a másik meg nem, mert kiütéses lesz a tojástól. Ez is legalább annyira értelmes, mint a horoszkópok.
2009. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csak az horoszkópozik akinek önbizalomhiánya van, és nem érett annyira az életre, hogy észrevegye a környezetét
2010. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!