Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy ezt...

Csak én gondolom úgy hogy ezt az oldalt jobban kéne ellenőrizni?

Figyelt kérdés

Fajgyűlölés,rasszizmus,trágárság,sovinizmus,előítéletek,és még csak 15 perce vagyok fenn az oldalon.És az oldal készítői az ég világon semmit sem csinálnak az olyan kérdésekkel(?) amik szabályos közfelháborodást keltenek a felhasználók között!

Igen most szidom az oldalt.Tudom hogy a felhasználók a hibásak hogy ilyen napiszar jellegű lett az egész oldal,de hát csak a készítők tudnak csinálni valamit ellene,amit nem tesznek meg,bezzeg ha két szóval kevesebbet írok a kérdésbe az elvártnál már blokkolva vagyok.

Ez van,de nem szabad szeretni.


2011. júl. 31. 04:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van!

És ráadásul vannak azok a kispistik akik minden kérdésre írnak pár hülye választ, amivel a kérdeződ egyáltalán nem segítik.

2011. júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elszabadult az oldal és már nem írják féken tartani. :)

Vagy így éri meg jobban, mert így nagyobb a látogatottság.

2011. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap szedtek le egy ilyen kérdést. Tehát azért figyelnek. A másik, hogy nem véletlenül van a "Baj van a kérdéssel" lehetőség. Ha valami nem tetszik, akkor jelezd.

A harmadik, hogy bizonyos határok között, de minden véleménynek helye van az oldalon.

2011. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit viszont én sem értek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Ez a kérdés jelentve lett, és mégis maradt. Ezek szerint az oldal gazdái teljesen rendben levőnek tartják a pontrendszer manipulálását? Jó tudni.

2011. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már jeleztem párszor a moderátoroknak olyan hozzászólásokat, meg kérdéseket amik nagyon nem voltak ide illőek főleg a hozzászólások voltak ilyenek, amik trágárak voltak és biztos, hogy vita lett belőle, de nem törölték.

Úgyhogy én már ezt is feleslegesnek tartom, minek, ha azt amit amúgy valóban jogos lenne törölni azt nem törlik, amit meg nem kéne mert az oda is való azt meg törlik.

Nekem volt már olyan, hogy egy kérdésemet csak át kellett volna helyezni megfelelő kategóriába de helyette törölték!

És olyan is volt, hogy a véleményemet írtam le teljesen trágár szavak nélkül de bizonyára valakit sértett a véleményem és törölték! És csak a kérdésre válaszoltam, azt ahogy én úgy gondolom, és tényleg semmi nem volt benne ami miatt valakit megsértettem volna. De ez már régebben volt. Úgyhogy lényegtelen.

Azóta gondolom úgy, hogy sz@rok bele már az egészbe.

Úgyhogy a kérdés feltevése jogos!;)

Tényleg jobban kéne ellenőrizni, de ezt hiába mondjuk, ha nem törlik azt amit kéne..

2011. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na akkor nem csak én vagyok így!Én is írtam már ki olyan kérdést amit TÍZ PERC múlva töröltek,csak azért mert olyan volt a megfogalmazása mintha nem kérdeznék,hanem véleményt kérnék.Szó szerint ezt írta.

És tudjátok mi ebben a felháborító számomra?Az a szimpla tény,hogy ezen az oldalon nincsenek is VÁLASZOK csak és kizárólag VÉLEMÉNYEK.Gondolom tudjátok miről beszélek.Ha valaki megkérdezné hogy a strucc tényleg homokba dugja-e a fejét(NEM.)rögtön jönne vagy húsz különböző válasz.Ugyanez van mindig,ha az ember kiír egy igen-nem kérdést akkor is jön vagy 10 nem,10 igen.És ha jelentem a modinak,kábé annyi hatása van mint a hangyafingnak.

2011. júl. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!