Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iszonyat másnapos vagyok....

Iszonyat másnapos vagyok. Ellenszer?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is beszólna, nem 13-14 éves kis partybitch vagyok, és inni is ritkán szoktam, most csajos este volt, így alakult.

Már ettem, kávéztam, tejet ittam, de a gyomrom iszonyatosan fáj. Van még valami tuti tipp ellene? Vagy csak próbáljam meg túlélni ezt a napot?:)


2011. júl. 20. 14:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tükör tojás az jó rá!
2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tésztaféléket nem eszek, szóval a pizza kiesett:) Egy fajta piát ittam egész este, és lefekvés előtt ittam ásványvizet, a fejem nem is fáj, inkább kótyagos kicsit, inkább a gyomrom:)
2011. júl. 20. 14:15
 13/13 anonim ***** válasza:
En nem tudom,de szerintem meg veletlenul se fekudj ki a napra.Igyal meg valami jo szensvas italt,furodj meg,es egyel valami finomat.Ennel jobbat nem tudok.Ja,meg sokan azt mondjak hogy a sor az nagyon jot tud tenni ilyenkor.
2011. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!