Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iszonyat másnapos vagyok....

Iszonyat másnapos vagyok. Ellenszer?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is beszólna, nem 13-14 éves kis partybitch vagyok, és inni is ritkán szoktam, most csajos este volt, így alakult.

Már ettem, kávéztam, tejet ittam, de a gyomrom iszonyatosan fáj. Van még valami tuti tipp ellene? Vagy csak próbáljam meg túlélni ezt a napot?:)


2011. júl. 20. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, én mindig veszek egy hideg zuhanyt, közben próbálom rendezni a gondolataimat. Aztán iszom egy jó erős kávét, eszek egy jót, majd kicsit kimegyek a napra. Valamelyest segít.
2011. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindjárt megyek akkor, kifekszem egy kicsit a napra. Csak tudjam kinyitni a szemem odakinn:D
2011. júl. 20. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
maradj részeg.
2011. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Natur joghurt,vagy hideg citromos nestea.Nekemezek mindig bevállnak.Vagy ha pesti vagy,és van a közelben török étterem,akkor ott vehetsz ayran-t.Az is jó rá :)
2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14:05, köszönöm:)


14:06: végülis:DDD

2011. júl. 20. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, patikában lehet kapni valamit, ami másnaposság ellen van.
2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi:) Nem Pesten élek:)
2011. júl. 20. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah gyógyszertárban lehet kapni ALKA-SELZER pezsgőtablettát. Nagyon jó, már apám is használta szal kiállta az idő próbáját a cucc.
2011. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Valami hideget egyél kajából mindenképp egy pizza tökéletes :) mellé meg egy joghurt. Ha nem akarsz másnapos lenni ne igyál minden fajta piát vagy megpróbálhatod azt hogy lefekvés elöt szénsavmentes ásványvizet iszol kb fél litert és nem fog fájni a fejed nekem ez vált be a legjobban.Ha jól tudom az alkohol vizet von el és ezért van hogy másnap lüktet a fejed és fáj.
2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!