Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg undorító, hogy vizsgál...

Tényleg undorító, hogy vizsgáló kesztyűvel fogom meg a nyers húst?

Figyelt kérdés

Szinte mindennap csirkemellel kapcsolatos ételt főzök, és bevallom őszintén, nem szeretem kézzel megfogni a húst. Nagyi sosem engedte amikor kicsi voltam hogy hozzáérjek a nyers húshoz..Apu alapból idegbeteg személyiség, de amikor meglátta, hogy vizsgáló kesztyű(tudjátok, az a latex fehér orvosi..) van rajtam miközben a húst vágtam, teljesen kiborult o.o

13/L


2011. júl. 5. 20:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igaz, te azért azzal fogod, mert nem szereted fogdosni (fujj de undorodtam én is először :) ), én meg arról írtam, hogy extra tiszta kézzel fogom meg csak a húst, de végülis a lényeg ugyanaz - nincs semmi undorító abban, ha kesztyűvel fogod meg.

20:09 voltam

2011. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
és ennek mi köze a családi kapcsolatokhoz?????
2011. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

13 évesen pont elég idős hozzá, hogy a nyári szünetben főzzön otthon, nagyon helyes, így nem lesz belőle elkényeztetett p1csa.

Kérdező: a kesztyűvel nincs baj, ha nincs bevonva semmilyen fertőtlenítőszerrel vagy ilyesmivel. De amúgy tényleg egyszerűbb, ha kézzel megfogod. Kicsit tedd be előtte a fagyasztóba, úgy könnyebb vele dolgozni és nem is olyan gusztustalan az állaga utána.

2011. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen megértelek. Alapból nem vagyok az a finnyás típus, de valahogy én is írtózom a nyers hús látványától, megfogni meg pláne, de igaz én még fiatal vagyok 16/L
2011. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Fúú én is utálok hozzáérni a húshoz.

Ráadásul nagyon nem lenne higiénikus, mivel ekcémás vagyok és tele van repedésekkel a kezem...


Szóval én is hordok ilyen kesztyűt főzésnél.


15/l

2011. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Egyébként egyáltalán nem vagyok finnyás/kényes, tényleg nem.


"13 évesen mit keresel nyers hús közelében?"


Délután fél egykor haza érünk anyuval, és ő akkor már nagyon fáradt a délelőtti tevékenységünk miatt, szerintem minden normális gyerek ilyenkor nekiáll főzni:)

2011. júl. 5. 20:20
 17/19 anonim ***** válasza:

Majdnem dupla annyi idős vagyok mint te,kb 10 éve főzőcskézek,de én is kesztyűben (igaz gumikesztyű) fogom meg a húst.

egyszerűen undorodom hogy bemegy a körmöm alá és nem lehet kiszedni rendesen


aki fujjog,mondd meg hogy főzzön magának

örüljenek hogy ennyi idősen főzöl

2011. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
azta.. 2. vagyok.. és gratula annak aki leszavazott -.-"
2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A nem steril kesztyűs kezedet is megmosod, mielőtt a húshoz nyúlsz?


Én meg a kesztyűtől undorodok, de sajnos néha használnom kell a meló miatt! Azok a kesztyűk büdösek, és tele vannak síkporral, amiből a dobozába, és a külsejére is jut rendesen! (Gondolom a húsra is, így nem csodálom ha apád megrökönyödött!)

Használat után mindig többször kezet mosok, de még úgy is sokáig érzem a bűzét.


Eddig a csúcs, amit láttam az egy bevásárló központban volt: A húspultnál dolgozó hölgy jobb kezén gumikesztyű volt a "higiénia" miatt, a balon meg lánckesztyű a biztonság miatt, miközben vágta a húsokat. Na az a lánckesztyű is messziről bűzlött a szemek közt rohadó húscafatok miatt, a kés meg csúszkált a kezében a latex miatt, nesze neked higiénia!

2011. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!