Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg undorító, hogy vizsgál...

Tényleg undorító, hogy vizsgáló kesztyűvel fogom meg a nyers húst?

Figyelt kérdés

Szinte mindennap csirkemellel kapcsolatos ételt főzök, és bevallom őszintén, nem szeretem kézzel megfogni a húst. Nagyi sosem engedte amikor kicsi voltam hogy hozzáérjek a nyers húshoz..Apu alapból idegbeteg személyiség, de amikor meglátta, hogy vizsgáló kesztyű(tudjátok, az a latex fehér orvosi..) van rajtam miközben a húst vágtam, teljesen kiborult o.o

13/L


2011. júl. 5. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem az. Hozzá lehet szokni ha akarsz, gondolj arra hogy utána úgyis kezet mosol, azalatt az idő alatt meg akármilyen guszta is a hús nem áthat neked ^_^.
2011. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs ebben semmi undorító, ha te így szeretek, akkor így fogod meg. Az én bátyám meg régen a nyuszikat csak kesztűyvel fogta meg, és semmilyen állathoz nem nyúlt hoz.. a macskát is a lábával símogatja:P
2011. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi ezen a furcsa? És főleg mi ezen az undorító??

Bár nem tudom, hogy hol láttam, de használják ezt így. A felvágottat meg olyan kesztyűben vágják a boltban, amit a hajfestéshez is adnak. Falnak is mennék, ha puszta kézzel fogdosnák.

Én nem használok kesztyűt, de vagy 10x kezet mosok mielőtt a hússal kezdek foglalkozni.

2011. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát valójában kissé furcsállnám én is, ha valaki teljes sterilitással kezelné azt a húst, amit pár órával később megetet velem:S

Ez csak egy rossz beidegződés, kiskorodban persze, hogy nem érhettél hozzá, hogy nehogy összepiszkold vagy összevérezd magad. De főzés közben elég elkerülhetetlen, hogy érintkezésbe kerülj vele.. majd ha idősebb leszel, valószínűleg kinövöd. Így kissé kényeskedésnek tűnik..:)

2011. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy, én az erőspaprikát vágom kesztyűbe,nem kell mással foglalkozni, ha neked így jó...
2011. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretem fogni,sőt főzni meg sütni még inkább,ne legyél már ilyen,fogd meg és kész,nyugi nem harap,utána megmosod a kezed és kész
2011. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
13 évesen mit keresel nyershús közelében?
2011. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én spec a gumikesztyűtől undorodom, a hús sztem nem undi, de a húsnak nem lesz a kesztyűtől baja (azért most meg előtte a kesztyűs kezed)

De ha neked így jó, akkor sztem csináld csak így. Ha már te végzed a munkát, akkor hagyd döntsd már el te, h hogy csinálod :)

2011. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
* teljes sterilitással kezelni, mintha fertőző lenne
2011. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én abban panírozok :) Nekem az ekcémám miatt kell, mosogatáshoz is kéne, de akkor úgyis vizes lesz, szóval hagytam a fenébe. Husival ritkán dolgozom :S Ha bármi olyan meló van, ami kikezdheti a bőröm, nekem is jön a kesztyű, mert utána napokig sebes lenne a kezem. Néha nem hogy luxus az embernek, hanem muszáj :)
2011. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!