Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a Veronica Mars c....

Szeretitek a Veronica Mars c. sorozatot?

Figyelt kérdés
Mert én igen, és ezért kérem a segítségeteket!!! Léci, ha valaki tud olyan oldalt, amin normálisan meg lehet nézni ezt a sorozatot, persze nem Megavideon, mert az mindig leáll, hanem valami máson. Vagy esetleg letölteni, az egész első évadot??? Kérlek titeket, ha tudtok segítsetek, mert nagyon fontos lenne számomra, már kb két hete szenvedek azzal, hogy a Megavideo ne dobjon le, mert már megnéztem 72 percet meg minden!! Előre is köszi mindenkinek!! :))))
2011. jún. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. jún. 18. 10:50
 3/4 anonim válasza:
sorozatbarat
2013. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Veronica Marsot. A sorozatbaráton nézni is tudod illetve le is tudod tölteni. Mind a három évad fent van + a 4. évad is. Mivel nincs negyedik évada a sorozatnak és csak egy részt listáznak ott, valószínűnek tartom, hogy a film az.
2019. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!