Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek működne, ha a...

Szerintetek működne, ha a nyári szünetben unalmamban csak ennék és ennék, főleg jégkrémet, így még a bánatom is jégkrémbe tudnám fojtani?

Figyelt kérdés

Az a bajom h vége van a sulinak és suliba akarok járni nyári szünetben csak unatkoznék. Jobb mintha innék, nem?

15 L

Nézzetek nyugodtan hülyének, nem zavar.


2011. jún. 10. 16:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tedd magad hasznossá és menj el dolgozni...diákmunka önkéntes munka stb
2011. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki, aztán kiderül. Ha nem hízol az jó, ha meg elkezdesz hízni, abbahagyod.. Nekem mondjuk a kaja sosem segített, bár szeretek enni, a jégkrémet meg különösen szeretem. De nem lesz attól jobb. Amúgy nem értem nyári szünetben hogy lehet unatkozni. Annyi mindent lehet csinálni.
2011. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na hát ezaz... Ha ennyire ráérsz, miért nem sportolsz? Vagy olvasol valamit, amit máskor nem volt időd? Egy nyár alatt legalább 20 könyvet ki lehet olvasni, annak értelme is lenne. Vagy tanulj nyelvet. Annak hasznát vennéd. Vagy menj el diákmunkázni (ha van). Vagy menj el önkéntesnek az állatkertbe (vagy ahova szeretnél), az hasznos, és ott lehet barátkozni is.

Vagy ha már annyira a kajáláson vagy rajta, akkor tanulj meg főzni, sütni, olyanokat, amiket még nem tudsz.

Én most spec. nyárra nagyon szeretnék munkát találni, de semmit nem találok, de azért jobb elfoglaltságom is van a jégkrém evésnél. Pl. tervben van 10 könyv elolvasása, meg minden estére egy-egy nagyon híres film, amit még nem láttam, de világszerte ismert. Mellette nyelvet is tanulok. Csak úgy, magamtól, magamnak. Lehet, hogy egyszer hasznát veszem majd.

2011. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha teljesen le akarsz épülni, akkor működhet.
2011. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább szexbe fojtsd a bánatod, jobban jársz.
2011. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

látom mennyi fsz van (bocs a kivételnek)

szerintem nem lenne baj főleg hanem hízzol meg tőle különben én is ilyen vagyok akármennyit eszek nem látszik meg

napux

nyomorékok

2011. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mekkora problémák.

Nekem dolgoznom kell augusztusig, alig marad pár hét nyári szünetem.

20F

2011. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!