Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek működne, ha a...

Szerintetek működne, ha a nyári szünetben unalmamban csak ennék és ennék, főleg jégkrémet, így még a bánatom is jégkrémbe tudnám fojtani?

Figyelt kérdés

Az a bajom h vége van a sulinak és suliba akarok járni nyári szünetben csak unatkoznék. Jobb mintha innék, nem?

15 L

Nézzetek nyugodtan hülyének, nem zavar.


2011. jún. 10. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az Algida értékesítési igazgatójaként szeretném cégünk elismeréséről biztosítani.

Amennyiben engedi, hogy a márkajelzést a homlokára tetováltassuk, élete végéig ingyen szállítjuk Önnek a jégkrémet!

2011. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb gondod az életben... Nekem nyári szünetem sincs, mert dolgozom. Na bumm, akkor én meg ezért kezdjem el magam jégkrémmel tömni?....


20L

2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

1.

XDDDDDDD de hülyee vagy:D

2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elsőőőőő:'DDDDD
2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz valamit, aminek értelme is van?

Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy minden nap elszívsz három doboz cigit, mert jobb, mintha drogoznál.

Vagy az neked jó lesz, ha majd szeptemberben 20 kiló plusszal térsz vissza az iskolába?

2011. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha disznó akarsz lenni, hajrá
2011. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ennek csak az az 1 jó oldala van, hogy sosem látszik meg rajtam semmi felesleg. És néha ez zavar is, mert akár mennyit eszek, gizda vagyok, sajnos...
2011. jún. 10. 16:54
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennek ellenére képtelen vagy felemelni a seggedet, és elmenni sétálni, barátkozni..


Örülök, hogy dagadt vagyok, de legalább van életem

2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De jó, hogy neked az a legnagyobb gondod, hogy 3 hónapig otthon meresztheted a se**edet. Én a két kezemet összetenném ha lenne nyári szünetem!!! Vicc komolyan.


20/L

2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem jobb.

Aztán szeptemberben a sulit 120 kilósan kezdenéd.

Életed végéig játszatnád, hogy lefogysz 10 kilót, felszedsz 15-öt.


Grat.


Evés közben is k..vára lehet unatkozni. Kitalálhatnál más elfoglaltságot.

Mondjuk határozd el, hogy őszre le tudod futni a maratont, kezdj el futni, és tudatosan edzeni. Mellette enni is lehet, sőt kell is!

Sokkal jobb így levezetni a feszültséget, mint evéssel.

2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!