Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok énekelni a fürdőszob...

Szoktatok énekelni a fürdőszobában? Ha igen, mit? Nem ciki?

Figyelt kérdés
nekem igazság szerint fel sem tűnt addig,hogy hangosan énekelek,míg egyszer a kedves szomszédom megkért,ha lehet halkabban,mert aludnának.ciki volt.én mindig szerelmes dalokat éneklek.
2009. márc. 4. 23:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
tök jó hogy ennyien vagyunk.én is szoktam beszélni is néha magamban...én is panelban lakok,2 hónapja,elötte kertesben laktam.így vettem észre hogy hangos vagyok.nem ismerem a panel életmódot:-D
2009. márc. 5. 18:02
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Én bárhol énekelek, meg is halnék énekelés nélkül, de a legjobb hely ami nem templom és nem lépcsőház, az a fürdőszoba, mert szerintem ott a legjobb a lakásban az akusztika.

Általában christina aguilerát, vagy mariah carey-t, vagy whitney houstont, vagy ami éppen eszembe jut.

Amúgy van egy felvételem, ha van kedved hallgasd és nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=mb5YQn4OJyw

2009. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ha egyedul vagyok mindig éneklek.

Legtobbszor Roy Orbison-tól a California Blue-t vagy a Pretty Woman-t :)


Princess

2009. márc. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
köszi.utolsó elötti:meghallgattam.valóban van értelme hohy énekelj.jól áll neked.
2009. márc. 6. 12:21
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

Hejde a jegenyefááááááán féééészket rak aaaaaaa gaúlya :)

De én inkább a budiban :)

Ezen kívül egyéb népdalokat, néha HEy Joe, kezedben a fegyverrel, mondd hovaméééééész.....

Szomszédok biztos örülnek neki, aki ugyanakkor van budin mint én, és áthúz a hang a szellőzőn (panel lakás) :)

hihi

AMúgy sokszor szoktam énekelgetni, mikor-mi jut eszembe.

2009. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

;-D

ki tudja épp kinek könnyíted meg a szükséges dolgait.....

2009. márc. 6. 18:25
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Jéééé. Most jöttem rá, hogy régebben szinte mindig, mostanában meg soha nem éneklek fürdés közben. Ja igen, tudom már, miért nem. 13 éve egy panellakásban élek és a fürdőszobában sok mindent hallottam már a szellőzőn keresztül lentről és fentről, a szomszédaimtól. Úgyhogy egy fürdőszobai éneklés itt felérne egy kisebb nyilvános szerepléssel :( Kár, mert szerettem énekelni, más alkalmam pedig nemigen volt rá. Énekkarba kellett volna járnom...


Ó, hogy hová nem lyukaduk ki egy ártatlan kérdés megválaszolása kapcsán.

2009. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

10:37-es :)

Ne tartsd vissza magad, énekelj nyugodtan...

bár nemtom miket hallottál, de az éneklés még mindig jobb.

Üdv: a budinéneklős Hey Joe :)

hehe

2009. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
alicia kexs-t vagy hogy írják. jó fürdőszobahangja van. nekem nincs =)
2009. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
én is panelban lakom,és már szóltak is hogy halkabban,de nem vette el az énektől a kedvem.pedig azt mondta a szomszéd nagyon jó hallgatni ahogy énekelek.csak ne este 10-kor.
2009. márc. 8. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!