Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha akrilspray-yel graffitizek...

Ha akrilspray-yel graffitizek a szobám diszperzites falára, később le fog peregni az akril?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 23:22
 1/2 Mr.G válasza:
Mi a régi albinkba telefújtunk egy egész falat, igaz folyékony akrillal aláalapoztunk. Habár én elég sok stencilt fújtam már és készítettem sablont barátoknak is, akik sima falfestékes falra fújtak, elmondhatom, hogy ha normál vastagságban fújod, akkor biztosan nem pereg le. Egyébként Dupli Color Platinum akrillal fújnál ? Csak azért kérdezem, mert a Dupli már gyárt vizes bázisú akrilsprayket is, amik nem büdösek száradáskor, Bár ha tényleg minőségi festést akarsz, akkor használj inkább NC. formulás MONTANA BLACK-et, mert ugyanolyan árban vannak, mint a gagyi PRIZMA COLOR akrilok de mondjuk ezek oldószeresek, olyanok, mint a folyékony zománcfestékek és ezek már matt hatásúak...
2011. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elmondtál mindent, amit tudni akartam. király^^ kösz.
2011. ápr. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!